کسب درآمد و فروشگاه اینترنتی hezarblog
close
تبلیغات
ثبت لینک و بنر در اینجا
درآمد عالی با فروش فایل
ایجاد اپلیکیشن اندروید
تبلیغات بنری و متنی
loading...
YourAds Here YourAds Here

hezarblog

بازدید : 10
شنبه 22 بهمن 1401 زمان : 7:09

انواع وسايل سرمايشي و گرمايشي

با توجه به آب و هواي کشور، وجود وسايل سرمايشي و گرمايشي يکي از نيازهاي اصلي هر محيط بسته اي اعم از منزل، محل کار، مدرسه و... مي باشد. معمولا در انتخاب وسايل سرمايشي و گرمايشي به مصرف انرژي کم توجه بسياري مي شود. پس از انتخاب و خريد وسايل سرمايشي و گرمايشي نوبت به نصب آن مي رسد که نصب اين وسايل را مي توانيد به تاسيسات نوبهار بسپاريد. در ادامه به بررسي انواع وسايل سرمايشي و گرمايشي مي پردازيم.

انواع وسايل سرمايشي

وسايل سرمايشي گوناگوني در بازار وجود دارند که هر کدام از آنها انرژي خاصي را براي کار کردن نياز دارند. از پر کاربرد ترين وسايل سرمايشي به موارد زير مي توان اشاره کرد.

کولر آبي

يکي از رايج ترين و قديمي ترين وسايل سرمايشي، کولر آبي است. اين نوع کولر قيمت مناسب و بازدهي قابل قبولي دارد.

کولر گازي

يکي ديگر از انواع سيستم هاي سرمايشي، کولر گازي است. کولر گازي در مناطقي که آب و هواي خشک دارند کارايي زيادي دارد. کولر گازي در مقايسه با کولر آبي از توان سرمايشي بالاتري برخوردار است.

چيلر

چيلر يکي از انواع وسايل سرمايشي مي باشد که به عنوان وسيله گرمايشي نيز مي توان از آن استفاده کرد.

نصب و تعمير کليه وسايل سرمايشي همچون نصب کولر گازي توسط تکنسين هاي تاسيسات نوبهار انجام مي شود.

انواع وسايل گرمايشي

وسايل گرمايشي مختلفي در بازار وجود دارند که نصب و تعمير آنها توسط تکنسين هاي تاسيسات نوبهار انجام مي شود. برخي از رايج ترين وسايل گرمايشي عبارتند از:

بخاري

يکي از معروف ترين سيستم هاي گرمايشي، بخاري مي باشد که در سايزها و مدل هاي مختلفي ساخته مي شود. بخاري نسبت به انواع وسايل گرمايشي هزينه کمتري دارد و نصب و راه اندازي آن آسان است.

پکيج

امروزه از پکيج براي تامين گرمايش محيط استفاده زيادي مي شود و مي توان گفت يکي از بهترين وسايل گرمايشي پکيج مي باشد.

موتورخانه

موتورخانه، بهره وري بالايي دارد و در فضاهاي بزرگ همچون مجتمع هاي مسکوني يا اداري از آن استفاده مي شود. نحوه عملکرد موتورخانه به اين صورت مي باشد که آب در موتورخانه گرم مي شود و توسط لوله هاي مخصوص به واحدها منتقل مي گردد.

تاسيسات ساختماني چيست؟

تاسيسات ساختماني يکي از نيازهاي اصلي و اساسي هر ساختماني مي باشد. به طور کلي تاسيسات ساختماني شامل مواردي همچون تاسيسات مکانيکي، تاسيسات سرمايشي و گرمايشي، تاسيسات بهداشتي، تاسيسات گاز رساني و تاسيسات استخر مي شود که در ادامه به معرفي مختصر آنها مي پردازيم. شرکت هاي تاسيساتي همچون تاسيسات نوبهار وظيفه محاسبه و اجراي تاسيسات ساختماني را بر عهده دارند. تاسيسات ساختماني در تاسيسات نوبهار به صورت اصولي و براساس نقشه هاي مهندسي و معماري طراحي و اجرا مي گردد.

تاسيسات مکانيکي

تاسيسات مکانيکي به دو دسته تاسيسات مکانيکي ساختمان و تاسيسات مکانيکي صنعتي تقسيم مي شوند. تاسيسات مکانيکي ساختمان شامل سازه هاي سيستم هاي داخلي ساختمان مي شود که آسايش و راحتي را براي ساکنين ساختان فراهم مي کند. تاسيسات مکانيکي صنعتي نيز شامل مورادي همچون تصفيه آب، انتقال آب، انتقال فاضلاب و توليد انرژي مي شود.

تاسيسات سرمايشي و گرمايشي

تاسيسات سرمايشي و گرمايشي يکي از مهمترين بخش هاي تاسيسات ساختماني مي باشد. تاسيسات سرمايشي وظيفه خارج کردن حرارت و کنترل و بهبود هواي داخل ساختمان را بر عهده دارد. تاسيسات گرمايشي نيز به منظور کنترل و بهبود حرارت در داخل ساختمان مورد استفاده قرار مي گيرد.

تاسيسات بهداشتي

از اصلي ترين و مهمترين تاسيسات بهداشتي ساختمان به موارد زير مي توان اشاره کرد:

 • لوله کشي آب مصرفي ساختمان
 • لوله کشي فاضلاب ساختمان
 • لوله کشي آب انشعابي از کف

تاسيسات گاز رساني

يکي از مهمترين و اصلي ترين وظايف تاسيسات گاز رساني، توزيع سوخت هاي گازي ميان واحدهاي ساختمان مي باشد.

تاسيسات استخر

تاسيسات استخر شامل تمامي مراحل نصب و راه اندازي استخر مي باشد. تاسيسات استخر به بخش هاي مختلفي تقسيم مي شود که مهمترين آنها عبارتند از:

 • سيستم گردش آب
 • سيستم کنترل کننده مواد شيميايي
 • سيستم گرمايشي
 • سيستم برقي روشنايي

خدمات تاسيسات نوبهار

تاسيسات نوبهار با سال ها سابقه در زمينه نصب و راه اندازي وسايل سرمايشي و گرمايشي و تاسيسات ساختماني آماده خدمت رساني به شما عزيزان مي باشد. جهت کسب اطلاعات بيشتر در اين زمينه مي توانيد به مشاوران ما به صورت رايگان در تماس باشيد.

بازدید : 11
چهارشنبه 23 آذر 1401 زمان : 8:50

نرده هاي شيشه اي: 3 نکته که بايد در نظر بگيريد

نرده هاي شيشه اي به طور فزاينده اي براي مکان هاي خانگي و تجاري محبوب مي شوند. با توجه به اينکه نرده هاي شيشه اي شيک، مدرن، ساده براي نگهداري و تميز کردن آسان هستند، واقعاً تعجب آور نيست.

علي رغم باور عمومي، نصب نرده هاي شيشه اي مي تواند مقرون به صرفه باشد. بنابراين هنگام انتخاب نرده هاي شيشه اي در خانه يا فضاي تجاري خود چه نکاتي را بايد در نظر بگيريد؟

z1_u8wf.jpg

1. از قبل برنامه ريزي کنيد و تحقيق کنيد

برنامه ريزي براي اطمينان از اجراي روان و با بودجه هر پروژه حياتي است. علاوه بر اين، بهتر است زودتر انجام شود. هنگامي که تصميم گرفتيد نرده هاي شيشه اي خود را در کجا نصب کنيد، تاريخي را تعيين کنيد که مي خواهيد کار خود را شروع و تکميل کنيد.

با نگاه کردن به طرح هاي مختلف موجود، تحقيق را زود شروع کنيد و توجه داشته باشيد که براي پروژه نرده شيشه اي شما چه چيزي براي شما مهم است. انواع مختلفي از سيستم هاي نرده وجود دارد. اينها شامل نرده هاي بدون قاب، بالکن هاي ژوليت، پست ها و سيستم هاي ريلي و غيره است.

فهرستي از نيازهاي خود و نمونه هايي از سبک هاي طراحي که دوست داريد ايجاد کنيد. اين موارد را براي زماني که پروژه خود را با تامين کنندگان بالقوه و تيم هاي نصب بحث مي کنيد حفظ کنيد.

براي نرده هاي خارجي، بايد مراقب بود که هيچ غشاي ضدآب نشکند (بنابراين آب وارد ساختمان نشود)، اين ممکن است هنگام حفاري اتفاق بيفتد. همچنين در صورت استفاده از سيستم پايه مداوم در يک بالکن يا منطقه بام مسطح، در نظر گرفتن زهکشي مهم است.

همچنين بايد به تامين کنندگان و نصب کنندگان بالقوه اي که مي خواهيد با آنها تماس بگيريد، نگاه کنيد. براي ساده‌تر کردن کارها، ممکن است بخواهيد با شرکت‌هاي محلي تماس بگيريد که هم مي‌توانند نرده‌هاي شيشه‌اي شما را تحويل دهند براي اينکار مي توانيد با شرکت https://zymaco.net تماس بگيريد.

2. هميشه ايمني را در نظر بگيريد

مواد اشتباه و روش‌هاي نصب نادرست نه تنها مي‌توانند پرهزينه شوند، بلکه مي‌توانند بسيار خطرناک نيز باشند. نرده بايد مانع از افتادن کسي از لبه يا ارتفاع شود. علاوه بر اين، الزامات قانوني در مورد نرده هاي شيشه اي وجود دارد که بايد رعايت شود.

نرده هاي شيشه اي خارجي بايد حداقل 1.1 متر از محل ايستادن و نرده هاي شيشه اي داخلي حداقل 0.9 متر (از نقطه ايستادن) ارتفاع داشته باشند. بايد از شيشه ايمني استفاده شود.

شيشه سفت شده (گاهي اوقات به آن شيشه ايمني مي گويند) وقتي شکسته شود، به جاي قطعات تيز بزرگتر، به قطعات کوچک شيشه تبديل مي شود.

پانل هاي شيشه اي بايد لمينت شوند (2 پانل شيشه اي که با يک لايه پلاستيکي يا رزيني تاييد شده به هم متصل شده اند). فشار بارگذاري و ضخامت شيشه يکي ديگر از ملاحظات مهم است - اين اغلب به مکان، اندازه و نوع شيشه مورد استفاده، سيستم نرده و طرح انتخابي بستگي دارد.

نمي توان همه ملاحظات ايمني را با جزئيات پوشش داد. اين ملاحظات به مشخصات پروژه نرده شيشه اي، کاربرد، الزامات و مکان بستگي دارد.

اين امر باعث مي شود که انتخاب تامين کنندگان و نصب کنندگان بالقوه اي که انتخاب مي کنيد بسيار مهم تر شود. تامين کنندگان و نصب کنندگان بايد از الزامات مقررات ايمني نرده آگاهي کافي داشته باشند و بتوانند در اين زمينه به شما مشاوره دهند.

3. بررسي هزينه ها

هزينه ها اغلب به سيستم و طراحي انتخابي شما بستگي دارد. به طور کلي هرچه پشتيباني فلزي در طراحي نرده کمتر باشد، شيشه ضخيم‌تر نياز دارد و اين باعث افزايش هزينه‌ها مي‌شود. همچنين، انتخاب شيشه کم آهن (سطح آهن پايين رنگ سبز-آبي را که در شيشه هاي ضخيم تر آشکارتر است از بين مي برد) هزينه ها را افزايش مي دهد.

بنابراين ممکن است ايده اي باشد که بودجه را زودتر تعيين کنيد و هنگام بررسي گزينه هاي مختلف در دسترس، ذهن خود را باز نگه داريد.

در نهايت، شما بايد با تامين کننده و تيم نصب خود در محل ملاقات کنيد. پس از توافق با هزينه ها، مشخصات طراحي و تاريخ، محل آماده سازي، اندازه گيري ها براي توليد و نصب شيشه انجام مي شود.

با برنامه ريزي زودهنگام، رعايت استانداردهاي ايمني و حفظ ذهني باز هنگام بررسي گزينه هاي طراحي، نصب نرده شيشه اي در خانه يا فضاي تجاري شما مي تواند ساده باشد. به ياد داشته باشيد که با رعايت مقررات ساختماني و ايمني، يک شرکت نصب معتبر با تجربه و دانش گسترده مورد نياز براي نصب پروژه نرده شيشه اي مثل شرکت زيما را انتخاب کنيد انتخاب کنيد.

https://www.pinterest.com/pin/1011550766279814337?nic_v3=1a4Ehk1ea

https://sites.google.com/view/rayahume9/home

https://onlineproofing.home.blog/2022/09/20/zymaco-9/

https://rayahume9.tumblr.com/

https://www.reddit.com/r/business/comments/xj3w9o/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA_%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C_%D8%B2%DB%8C%D9%85%D8%A7/

https://myspace.com/rayahume9

https://en.gravatar.com/rayahume9

https://www.ted.com/profiles/38424098

https://www.behance.net/ashariya188

https://rayahume9.livejournal.com/profile/

https://coub.com/vianaridd4

https://www.twitch.tv/rayahume9

https://www.openstreetmap.org/user/RayaHume9

https://www.tripadvisor.com/Profile/77ashar

https://www.4shared.com/u/LS_P6Cs4/RayaHume9.html

https://www.indiegogo.com/individuals/30341602

https://www.mixcloud.com/RayaHume9/

https://www.sbnation.com/users/VianaRidd4

بازدید : 10
پنجشنبه 10 آذر 1401 زمان : 16:42

ميله هاي فلزي گرد از فولاد آلياژي، آلومينيوم، مس بريليوم، برنج، برنز، فيبر کربن، فولاد کربني، چدن، مس، فولاد ماراژينگ، نقره نيکل، نيکل، پلاستيک، فولاد ضد زنگ و تيتانيوم ساخته مي شوند. اين فلز در اندازه کامل و طول برش سفارشي موجود است. اگر به دنبال ميله گرد با اندازه مناسب هستيد، مي توانيد از ميله گرد استفاده کنيد.

تفاوت ميلگرد با مواد ديگر

اشکال فلزي ديگري نيز وجود دارد که شبيه ميله گرد هستند، از جمله ميله مته و شفت، اما چندين تفاوت اساسي بين اين محصولات وجود دارد. تفاوت ها مربوط به تلورانس ها و تکميل محصولات است. براي آشنايي بيشتر با اين تفاوت ها اينجا را کليک کنيد.

نوار گرد را مي توان به صورت آنلاين و در هر فروشنده فلزي خريداري کرد. مي توان آن را به مشخصات دقيق شما برش داد.

درجه بندي ميلگردهاي مختلف

 • ميلگرد ck45
 • ميلگرد mo40
 • ميلگرد 70cr2
 • ميلگرد st37
 • ميلگرد st52

انواع مختلف ميلگرد

ميله گرد فولاد آلياژي

ميلگرد فولاد آلياژي يک ميله فلزي استوانه اي و بلند است که کاربردهاي صنعتي و تجاري زيادي دارد. با قطر آن اندازه گيري مي شود.

فولاد آلياژي حاوي عناصر آلياژي مانند منگنز و نيکل است. اين عناصر استحکام، سختي و چقرمگي فلز را بهبود مي بخشد. عناصر اضافه شده، فولاد آلياژي را براي کاربردهاي صنعتي با تقاضاي بالا ايده آل مي کند.

ميله آلومينيومي گرد

ميله گرد آلومينيومي با قطر آن اندازه گيري مي شود.

به دليل نسبت مقاومت به وزن عالي، ميله گرد آلومينيومي اغلب در صنايع حمل و نقل، ساخت و ساز و هوانوردي استفاده مي شود.

ميله گرد برنجي

ميله گرد برنجي عمدتاً به دليل شباهت آن به طلا معمولاً براي اهداف تزئيني استفاده مي شود. همچنين به دليل کارايي و دوام بالايي که دارد معمولا براي ساخت آلات موسيقي استفاده مي شود.

اغلب در کاربردهايي که اصطکاک کم مورد نياز است استفاده مي شود. يک ميله برنجي گرد با قطر آن اندازه گيري مي شود.

ميله گرد برنز

يک نوار برنزي گرد با قطر آن اندازه گيري مي شود. برنز با رنگ طلايي مات مشخص مي شود. از آن براي ساخت مجسمه ها، آلات موسيقي و مدال ها و کاربردهاي صنعتي مانند بوش و ياتاقان استفاده مي شود. مزيت فلز برنز اصطکاک کم فلز آن است. به دليل مقاومت در برابر خوردگي، ميله گرد برنزي کاربردهاي دريايي نيز دارد.

يک ميله مسي گرد

يک ميله مسي گرد با قطر آن اندازه گيري مي شود. مس به دليل هدايت الکتريکي و حرارتي عالي، استحکام خوب، شکل پذيري خوب و مقاومت در برابر خوردگي در طيف گسترده اي از محصولات استفاده مي شود.

ميله ابزار گرد فولادي

ميله ابزار گرد فولادي با قطر آن اندازه گيري مي شود. سختي فولاد ابزار، مقاومت در برابر سايش، توانايي نگه داشتن تيغه، آن را به يک ماده رايج براي ساخت ابزار تبديل کرده است.

ميله گرد فولادي ملايم

يک ميله گرد از فولاد نرم با قطر آن اندازه گيري مي شود. کاربردهاي زيادي در بسياري از صنايع از جمله توليد، ساخت و ساز و تعمير دارد. جوش و ساخت آسان. ميله گرد فولادي ملايم را مي توان در اندازه هاي کوچک با قطر 1/4 اينچ و قطر 12 اينچ خريداري کرد.

ميله گرد فولاد ضد زنگ

يک ميله گرد فولادي ضد زنگ با قطر آن اندازه گيري مي شود. مقاومت آن در برابر خوردگي، لکه ها و زنگ زدگي آن را براي بسياري از صنايع و کاربردها مناسب مي کند. اين شامل معماري و ظروف پخت و پز مي شود.

ميله گرد ترانس

يکي از بهترين و جذاب ترين آرماتورها ميلگرد ترانس مي باشد که با توجه به نياز شما قابل سفارشي سازي مي باشد. اين آرماتور در مکان هايي که زيبايي سازه مورد نياز است استفاده مي شود. اين محصول زيبايي نهايي سازه را به ارمغان مي آورد و اگر زيبايي براي شما بسيار مهم است مي توانيد از اين مدل استفاده کنيد.

مزاياي انواع ميلگرد:

چرخه فولاد ضد زنگ: فولاد ضد زنگ ماده اي بادوام و کم تعمير و نگهداري است که اغلب کم هزينه ترين انتخاب در مطالعه هزينه چرخه عمر است. براي حفظ کيفيت زندگي بالا، محصولاتي که استفاده مي‌کنيد نه تنها بايد استانداردهاي عملکرد حرفه‌اي را داشته باشند، بلکه بايد داراي چرخه عمر طولاني، در کاربردهاي مختلف و سازگار با محيط زيست باشند.

مزيت استحکام به وزن: آنها داراي خواص سفت شوندگي هستند که در صورت استفاده فقط با دوبلکس هاي سرد کار شده با استحکام بالا، استحکام مواد قابل توجهي را به همراه دارد. اين به آن اجازه مي دهد تا در گريدهاي معمولي با ضخامت مواد کمتر استفاده شود که باعث صرفه جويي در هزينه مي شود.

مقاومت در برابر خوردگي: يکي از مزيت هاي اصلي محصولات فولادي ضد خوردگي مقاومت بالاي آنها در برابر خوردگي است که امکان استفاده در محيط هاي مختلف و همچنين در دما و فشار بالا و مقاوم در برابر آتش و حرارت را فراهم مي کند.

گريدهاي کم آلياژ در برابر خوردگي در شرايط جوي بالا مقاومت مي کنند، در حالي که گريدهاي آلياژي بالا مي توانند در برابر خوردگي در اکثر محلول هاي قليايي، اسيدها و محيط هاي حاوي کلريد مقاومت کنند.

بهترين انتخاب براي بيمارستان ها، آشپزخانه ها و کشتارگاه ها: قابليت تميز کنندگي آسان فولاد ضد زنگ آن را به اولين انتخاب براي شرايط سخت بهداشتي مانند بيمارستان ها، آشپزخانه ها و کشتارگاه ها تبديل مي کند. ميله گرد فولادي ضد زنگ يکي از بهداشتي ترين سطوح موجود است، زيرا هر غذايي که با سطح يا مواد تماس پيدا کند کثيفي يا باکتري را جذب نمي کند.

مقاومت در برابر درجه حرارت بالا و پايين: در دماهاي بالا، مقاومت در برابر آتش و گرما به اکثر گريدها کمک مي کند تا از لايه برداري و حفظ استحکام بالا جلوگيري کنند.

ميله گرد يک ميله فلزي استوانه اي و بلند است که کاربردهاي صنعتي و تجاري زيادي دارد. رايج ترين کاربرد منهول ها است. يک محصول معمولاً با اندازه گيري قطر آن اندازه گيري مي شود. قطر استاندارد از 1/4 اينچ تا 24 اينچ متغير است. سايزهاي ديگر ممکن است موجود باشد.

https://faheemkhatri.blogspot.com/2022/11/blog-post_4.html

https://sites.google.com/view/asdasdada-d-adsa-sdsd-fs/home

https://faheemkhatri4.weebly.com/home/4119095

https://medium.com/@narif67241/%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D8%A2%D9%84%DB%8C%D8%A7%DA%98%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%86-ad1e97f33aca

https://iqqstczuxp.wordpress.com/2022/11/05/%d8%a7%d9%86%d9%88%d8%a7%d8%b9-%d9%85%db%8c%d9%84%da%af%d8%b1%d8%af-%d8%a2%d9%84%db%8c%d8%a7%da%98%db%8c-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%a8%d8%b1%d8%af%db%8c-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%a2%d9%86/

https://www.liveinternet.ru/users/faheemkhatri4/post496163645/

https://www.evernote.com/shard/s356/sh/d0b48e8e-91f0-d3f1-9a42-cb8e73af38ab/fdf24dae35de61fdf7b18bbf0e8c8eee

https://app.box.com/s/2nof3k7b2lgdzkqw6bul806g2l0n11l5

https://telegra.ph/%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7-%D8%AA%D9%81%D8%A7%D9%88%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%86%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%84%D9%87-%D9%85%D8%AA%D9%87-%D9%88-%D8%B4%D9%81%D8%AA-11-05

https://diigo.com/0qk131

https://site-5606536-8612-8917.mystrikingly.com/blog/0217202022d

بازدید : 10
چهارشنبه 9 آذر 1401 زمان : 13:17

ماسک ورقه‌ اي

بسياري از افراد جامعه به ويژه خانم‌ها، براي محافظت از پوست خود و همچنين آبرساني، از انواع ماسک ورقه ‌اي استفاده مي‌کنند. انتخاب اين شيوه براي پاکسازي صورت، از گذشته‌هاي دور مرسوم بوده ولي اين ماسک‌ها را بايد محصول تازه برند‌هاي آرايشي و بهداشتي دانست.

a1_37a4.jpg

اين محصول منحصر به فرد برند‌هاي آرايشي، مواد مغذي را خيلي راحت به پوست صورت رسانده و در نهايت زيبايي را به افراد هديه خواهد داد. استفاده از اين محصول، با سختي همراه نبوده و همچنين هيچ نوع آسيبي به پوست صورت وارد نخواهد کرد.

ضرورت استفاده از ماسک‌هاي ورقه‌اي و دليل آن

در صورت استفاده از انواع ماسک‌هاي ورقه‌اي، مطمئنا فرد مصرف‌کننده وارد يک دنياي ديگري خواهد شد. اين محصولات لطافت، زيبايي، روشني و رطوبت را به پوست صورت هديه خواهند داد. با توجه به مزيت‌هاي بسيار آن، براي خريد ماسک ورقه ‌اي بايد عجله کرد. ماسک‌هاي ورقه‌اي انواع ويتامين‌ها، مواد معدني و آنتي اکسيدان را به پوست صورت انتقال داده و همچنين تاثير مثبتي بر جوان‌سازي پوست دارند.

برند‌هاي توليد‌کننده نوع ورقه‌اي ماسک‌ها، اين محصول پر کاربرد را در انواع مختلف و با کارکرد‌هاي متنوع توليد کرده‌اند. البته بيش‌تر اين محصولات کاربرد‌هايي مانند کنترل‌کننده جوش‌هاي صورت، مرطوب‌کننده پوست، روشن‌کننده و درمان منافذ پوست دارند.

عوامل موثر بر محاسبه قيمت ماسک

برند‌هاي توليد‌کننده لوازم و آرايشي بهداشتي در سراسر دنيا، ماسک‌هاي ورقه‌اي متنوعي را توليد و روانه بازار کرده‌اند. قيمت ماسک ورقه ‌اي نسبت به کارايي موثر آن بر پوست صورت، ارزان است. اما از اصلي‌ترين و مهم‌ترين عواملي که در تعيين قيمت ماسک‌هاي صورت، موثر هستند:

 • عملکرد و کارايي
 • شرايط آب و هوايي
 • برند
 • نوع ماسک
 • ميزان عرضه و تقاضا ماسک

آشنايي با ماسک ورقه‌ اي کره‌ اي و انواع آن

براي اولين بار کره‌اي‌ها بودند که استفاده از ماسک را بر روي پوست صورت به‌کار گرفتند. خانم‌هاي کره‌اي در بيش‌تر ساعات روز، ماسک‌هاي ورقه‌اي بر روي پوست صورت خود دارند؛ زيرا با اين کار به‌دنبال زيبايي هستند. آن‌ها براي جوان‌سازي پوست صورت خود، از انواع ميوه‌ها يا گياهان براي توليد اين محصول سود برده‌اند.

قدرت جذب ماسک ورقه‌ اي کره ‌اي، بسيار زياد بوده و البته اين مزيت، به دليل مواد استفاده شده در پارچه آن است. در اين مدل ماسک صورت، سرم يا محلول استفاده شده در آن خيلي راحت به پوست نفوذ خواهد کرد. ماسک‌هاي ورقه‌اي کره‌اي، براي اينکه سرم يا ماده محلول بهتر به پوست صورت نفوذ کند؛ از ? لايه تشکيل شده‌است.

از انواع ماسک‌هاي ورقه‌اي صورت کره‌اي، عبارت هستند از:

ماسک فويل

بهترين نوع ماسک صورت کره‌اي، ماسک فويل است؛ زيرا لايه بيروني آن، از تبخير شدن رطوبت پوست جلوگيري خواهد کرد. البته در آستر اين مدل ماسک، از متريال پنبه استفاده شده‌است.

هيدروژل

هنگام لايه‌برداري پوست صورت، از ماسک‌هاي ورقه‌اي هيدروژل استفاده خواهد شد؛ زيرا اين نوع از ماسک، مناسب اين کار است.

CUPRA

کارايي و عملکرد اين محصول، مانند ماسک پنبه‌اي است؛ البته تنها تفاوتي ميان اين دو ماسک صورت ورقه‌اي، شفاف‌تر بودن ماسک CUPRA خواهد بود.

ميکروفيبر

ماسک‌هاي ميکروفيبر، از ضخامت بيشتري نسبت به ماسک‌هاي پنبه‌اي برخوردار هستند. از مزيت‌هاي اين محصول، مي‌توان به سازگاري آن با محيط زيست و پوست صورت اشاره نمود.

ماسک زغال چوب

در اين نوع از ماسک صورت ورقه‌اي کره‌اي، پودر زغال را به شکل فشرده شده به کار گرفته‌اند. مهم‌ترين مزيت استفاده از اين محصول، پاک‌سازي پوست از تمام ناخالصي‌هاست.

ماسک پنبه‌اي

يکي از مهم‌ترين دلايل استفاده از اين مدل ماسک صورت، قدرت جذب بالاي آن است. البته اين محصول کره‌اي سبک، سفيدرنگ و صاف بوده و مانند پارچه ابريشم، نرم و لطيف است.

بيو سلولز

ماسک بيوسلولز، از قدرت چسبندگي بسيار بالايي روي پوست صورت برخوردار است. به همين دليل، اثر‌گذاري آن روي پوست بسيار خواهد بود.

خريد ماسک ورقه ‌اي و انواع آن

استفاده از ماسک‌هاي صورت و خريد آن، به دلايل بسياري زيادي توصيه شده است؛ زيرا افراد در صورت استفاده از اين محصول پرکاربرد، زيبايي و شادابي را براي پوست صورت خود به ارمغان خواهند آورد. عالي‌ترين راهکار براي باز گرداندن سلامتي، استفاده از اين محصول است.

متخصصان پوست براي استفاده و خريد ماسک‌هاي صورت، دلايلي بي‌شماري در نظر گرفته‌اند:

 1. آبرساني قوي
 2. روشن‌کنندگي
 3. کلاژن‌سازي پوست
 4. ليفت پوست صورت
 5. ضدلک و جوش

معرفي ماسک‌هاي ورقه‌اي پرطرفدار و خواص آن

آستر ماسک صورت ورقه‌اي، آغشته به مواد سرم‌مانندي بوده و شکل ظاهري آن دايره‌اي يا بيضي است. ماسک‌هاي ورقه‌اي از مزيت‌هاي بسياري مانند جوان‌سازي يا آبرساني پوست صورت برخوردار هستند. در ميان انواع ماسک‌هاي صورت، بسياري از آن‌ها طرفداران خاص دارند؛ از اصلي‌ترين آن‌ها، شامل ليست زير هستند:

ماسک ورقه‌اي آووکادو

در صورت استفاده از ماسک ورقه ‌اي آووکادو، شادابي به پوست صورت برگشته و جاي جوش‌هاي قديمي نيز، با گذشت زمان از بين خواهد رفت. از ديگر مزيت‌هاي استفاده از اين ماسک، مي‌توان به روشن‌کنندگي و مرطوب‌کنندگي بالايي آن در کنار آبرساني قوي اشاره کرد.

ماسک ورقه‌اي هيالورونيک اسيد

اين محصول را، بايد لايه بردار ضعيفي دانست. در صورت استفاده از ماسک هيالورونيک اسيد، پوست صورت از شر چين و چروک‌ در کنار تيرگي‌ها راحت خواهد شد. با استفاده از اين ماسک صورت ورقه‌اي پرطرفدار، به روشن شدن پوست کمک خواهد شد.

ماسک ورقه‌اي ويتامين سي

اصلي‌ترين مزيت استفاده از ماسک صورت ويتامين سي، روشن‌کنندگي پوست است. براي از بين بردن لک‌هاي صورت و کلاژن‌سازي نيز، بسيار تاثير‌گذار خواهد بود.

ماسک ورقه‌اي انار

با استفاده از اين نوع ماسک، پوست صورت صاف و روشن خواهد شد. ماسک انار يک آبرسان قوي، براي پوست بوده و در رفع خشکي آن، بسيار موثر است.

ماسک ورقه‌اي عسل

ماسک صورت عسل، جواني را به پوست باز خواهد گرداند. از مزيت‌هاي استفاده از ماسک عسل، تامين مواد مغذي و پاک‌سازي پوست خواهد بود.

استفاده از ماسک ورقه ‌اي ساده‌ترين و بهترين روش براي زيبا‌سازي، شادابي و تقويت پوست صورت است. بنابراين براي داشتن پوستي شفاف، زيبا و شاداب حتما از ماسک صورت ورقه‌اي استفاده کرده و آثار پيري مانند چين و چروک، را از بين ببريد. در صورت علاقه به استفاده از اين محصول منحصر به فرد پوست و خريد ماسک ورقه ‌اي به اسکين بازار مراجعه کنيد. در اين سايت انواع ماسک‌هاي ورقه‌اي صورت، با کيفيت بسيار بالايي براي خريد و انتخاب موجود است.

منبع اکونا پرس

بازدید : 12
سه شنبه 8 آذر 1401 زمان : 8:49

به گزارش رسانه هاي خبري وکيل VIP، بهترين وکيل پايه يک دادگستري، سايت vakil.vip که يک سايت ارائه خدمات حقوقي به صورت تخصصي بوده در حاليکه يک وکيل پايه يک دادگستري نهايتا در يک يا دو حوزه خاص مي تواند به صورت تخصصي فعاليت نمايد، اما يک موسسه حقوقي با دارا بودن دپارتمان هاي تخصصي مختلف و بهره مندي از خدمات مجموعه اي از وکلا، حقوقدانان و کارشناسان ارشد مي تواند مجموعه از از خدمات تخصصي حقوقي را به جامعه هدف خود عرضه نمايد است با ارائه سرويس‌ها و خدمات جديدي در اين حوزه قصد دارد ارائه خدمات حقوقي به صورت تخصصي و استفاده از خدمات حقوقي انحصاري و متخصص در زمينه فعاليت هاي عمومي و خاص را تسهيل کند.

اولين قدم در هر پرونده حقوقي يا کيفري انتخاب بهترين وکيل پايه يک دادگستري در مشهد است. انتخاب بهترين وکيل از مهمترين اقداماتي است که براي حل مشکلات حقوقي بايد در نظر بگيريد. معيار انتخاب يک وکيل حرفه اي، شخصي است که تخصص او در دعوي مورد نظر شما باشد که به وي، وکيل متخصص يا وکيل VIP مي گويند. با توجه به بزرگي دادخواست‌هاي حوزه هاي مختلف، يک وکيل vip بايد از پيچيدگي موضوعات مربوط به اين موارد آگاهي کافي داشته باشد تا بتواند به درستي حقوق موکل را ادعا و بازيابي کند.

همچنين يک وکيل متخصص دعاوي خصوصي و عمومي مي‌تواند تمام جوانب موضوع اختلاف را ارزيابي کرده و با توجه به پرونده موکل خود، از آن دفاع کند. يکي از خصوصيات مهم وکيل خوب در موسسه وکيل وي آي پي، دانش حقوقي متناسب با نوع تخصص حرفه اي خويش است. ملاک شما براي انتخاب بهترين وکيل در مشهد چيست؟ مدير عامل موسسه وکيل VIP در زمينه ضرورت‌ها و دلايل راه‌اندازي اين وب‌سايت گفت: «با توجه به رشد روش هاي اقتصادي نوين، تنوع معاملات اقتصادي و سرعت پيشرفت علم و اطلاعات در جهان، اقدام به ايجاد 8 دپارتمان تخصصي حقوق در جهت رفع نياز هاي حقوقي جامعه نموده است و هر کارشناس ارشد يا وکيل فقط در حوزه تخصصي خود مبادرت به ارائه مشاوره، وکالت و يا ساير خدمات حقوقي مي نمايد که مسلما نقش مهمي در ارتقا کيفيت و موفقيت خدمات حقوقي مورد نظر با کمترين هزينه هاي جاري را داشته و باعث مي شود تا حضور وکيل در اجتماع بيشتر از گذشته احساس شود.»

وکلاي مجموعه وکيل vip متخصص و وکيل پايه يک دادگستري مشهد در زمينه هاي خانواده (طلاق، نفقه، اجرت المثل، مهريه نفقه فرزند، اثبات عسروحرج زوجه)، ملکي (تخليه، خلع يد، تصرف عدواني و…)، کيفري (توهين، افترا، تهديد، فحاشي، مواد مخدر، کلاهبرداري اينترنتي، ضرب وجرح، قتل، سرقت و …)، کميسيون ماده 100، حقوقي و… مي باشند و مي توانند به شما مشاوره حقوقي آنلاين فوري و مشاوره حقوقي تلفني 24 ساعته بدهند. قبول وکالت، مشاوره حضوري و غيرحضوري درحوزه‌هاي مختلف حقوقي، کيفري، ثبتي، ملکي، مهريه، طلاق و … که تخصص مجموعه وکيل وي آي پي مي‌ باشد که با پشتکار توانسته خود را در زمره بهترين وکيل مشهد قرار دهد.

مجموعه وکيل وي آي پي، پرونده‌‌هاي بسياري در دعاوي، وکيل خانواده (اثبات زوجيت، انکار زوجيت، اثبات نسب، نفي نسب، اثبات کفالت، اثبات رجوع، ثبت واقعه رجوع، ثبت واقعه طلاق، اجازه ازدواج، الزام به بذل مدت، الزام به ثبت ازدواج، استرداد جهيزيه، اعلام تمکين)، وکيل ملکي (اثبات مالکيت، اثبات وقفيت، اثبات توليت موقوفه، اثبات شراکت، اثبات حق ارتفاق و انتفاع، اثبات نسق زارعانه، اثبات حريم ملک، خلع يد، تسليط يد، قلع و قمع مستحدثات و نزع اشجار)، ارث (دعاوي مربوط به وصيت، اثبات وصيت تمليکي، اخراج ثلث، تنفيذ وصيت نامه، رد وصيت نامه، تحويل موصي به، عزل وصي از وصايت)، وکيل امور حسبي ( اثبات کفالت، حکم کفالت و سرپرستي، صدور حکم رشد، صدور حکم حجر، رفع حجر) و … موفق عمل کرده است. وکيل VIP (وکيل متخصص)، وکيلي است که درحوزه کاري خود در علم حقوق داراي مهارت و تجربه کاري وموفقيت بالايي باشد. يکي از مهم‌ترين موضوعات و نقاط مهم در انتخاب وکيل اين است که شخصي که قرار است پرونده‌اي به‌عهده بگيرد تخصص و دانش کافي در اين حوزه داشته باشد و به اين دليل امر وکالت يک مسئله کاملاً تخصصي مي‌باشد. مجموعه وکيل VIP با به کارگيري بهترين وکيل پايه يک دادگستري، سالهاست ارائه دهنده خدمات حقوقي به صورت تخصصي بوده است.

معيار انتخاب يک وکيل حرفه‌اي، شخصي است که تخصص او در دعوي مورد نظر شما باشد که به وي، وکيل متخصص يا وکيل VIP مي‌گويند. اين مجموعه داراي سابقه وکالت در پرونده‌‌ هاي مربوط به دعاوي کيفري و حقوقي مي‌باشد. وکلاي متخصص شامل وکيل طلاق، وکيل ملکي، وکيل امور حسبي، وکيل ارث، وکيل امور مالي، وکيل امور ثبتي، وکيل خانواده و … مي‌باشد. بهترين وکيل را براي دعوي حقوقي يا کيفري خود از وکيل وي آي پي بخواهيد. گفتني است موسسه وکيل VIP، به مناسبت اين رونمايي، اقدام به تاسيس موسسه حقوقي وکيل VIP کرده و علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر در زمينه فعاليت‌ها و خدمات آن مي‌توانند به سايت موسسه وکيل VIP به آدرس vakil.vip مراجعه کنند.

ارتباط با وکيل وي آي پي: تلفن مشاورين حقوقي: 09152491040 09152491050 تلفن دفتر: 37063330-051

آدرس: بلوار کلاهدوز‌ _ کلاهدوز 54 ساختمان جام‌جم طبقه مثبت‌3 اداري واحد 314

بازدید : 11
پنجشنبه 3 آذر 1401 زمان : 16:14

اصطلاح «حسن نيت» که در گذشته به عنوان حق تجارت بين تجار و بازاريان شناخته مي شد، حقي است که قانونگذار براي مستأجران اماکن تجاري وضع کرده است. طبق قانون سرقفلي با اجاره ماهانه متفاوت است و تقاضاي سرقفلي شرايط و ضوابط خاصي دارد. قبل از بررسي شرايط ادعاي سرقفلي، ضروري است ابتدا با انواع سرقفلي آشنا شويم.

1. سرقفلي واقعي: سرقفلي واقعي زماني تعيين مي شود که ملک تجاري تأسيس شود و مالک بدون توجه به نوع تجارت، حق سرقفلي را به مستأجر اختصاص دهد. اين نوع سرقفلي با تسهيلات ملک تجاري همراه بوده و مبلغ واقعي سرقفلي در مدت اجاره از مستاجر دريافت خواهد شد.

2. سرقفلي فرضي: اين نوع سرقفلي در واقع حق کسب و پيشه است که در نهايت موجب شهرت و افزايش اعتبار براي اموال تجاري مي شود. لازم به ذکر است که حق سرقفلي مجازي در قانون موجر و مستاجر مصوب 1355 مشخص نشده است.

3. انتقال سرقفلي با سند ساده: اين نوع انتقال سرقفلي در بين دلالان بسيار متداول است و قرارداد اجاره بين مالک و مستاجر به صورت دستي تنظيم و يا به صورت چاپي در شرکت ها ارائه مي شود.

https://bit.ly/3iaUTyE

4. انتقال سرقفلي با سند رسمي: اين نوع انتقال سرقفلي بين صاحب اماکن تجاري و مستاجر رسما و در دفترخانه اسناد رسمي صورت مي گيرد. طبق اين سند رسمي، در صورت ادعاي حسن نيت مستاجر، انتقال سرقفلي رسما انجام مي شود.

5. چگونه ادعاي شهرت کنيم

6. براي مطالبه سرقفلي طبق قانون روابط موجر و مستاجر مصوب 1376 به اين موضوع رسيدگي مي شود. به اين ترتيب اگر موجر با حکم تخليه اقدام به تخليه ملک کند در اين صورت اگر مستاجر بخواهد سرقفلي داشته باشد. مي تواند در زمان ارائه دادخواست تخليه يا پس از آن از صاحبخانه درخواست سرقفلي کند. . در اين صورت در جلسه دادگاه ميزان سرقفلي به نرخ روز محاسبه مي شود و مالک موظف به پرداخت اين مبلغ مي باشد. در اين دعاوي مستاجر خواهان و مالک ملک مدعي عليه است.

7. شرايط دعوي و دعاوي حسن نيت

8. عقد مبتني بر حق سرقفلي مبتني بر رضايت مستأجر و صاحب مال است. سرقفلي مربوط به اجاره املاک تجاري است و هيچکس نمي تواند براي املاک مسکوني و اداري سرقفلي در نظر بگيرد. شرايط اقامه دعوي و مطالبه سرقفلي به شرح زير است:

https://faheemkhatri.blogspot.com/2022/11/blog-post_11.html

https://sites.google.com/view/asfuh-gyie-gdfgi-fok-gifh-goe/home

https://faheemkhatri4.weebly.com/home/9035552

https://medium.com/@narif67241/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84%D8%AD%D9%82%D9%88%D9%82%DB%8C%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF-fe5ba7326776

https://iqqstczuxp.wordpress.com/2022/11/12/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84%d8%ad%d9%82%d9%88%d9%82%db%8c%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af/

https://www.liveinternet.ru/users/faheemkhatri4/post496345983/

https://www.evernote.com/shard/s356/sh/756cd2ff-52d2-f82f-12aa-5447e12129df/0ee76207d291100d9f161c65e9a0092b

https://app.box.com/s/o3g70hyocwsry5nwc0n1ghp476p1pc3b

https://telegra.ph/%D9%88%DA%A9%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%B4%D9%87%D8%AF-11-12

https://diigo.com/0qnahg

https://site-5606536-8612-8917.mystrikingly.com/blog/1a9646b90c2

https://www.pearltrees.com/lebocod6/item482261272

https://successful-desert-bca.notion.site/bb2b2f6c043d43559f23915c1143f577

https://www.merchantcircle.com/blogs/faheem-new-york-ny/2022/11/-/2340535

https://penzu.com/p/d16c731b

https://writeupcafe.com/%d9%88%da%a9%db%8c%d9%84-%d9%85%d8%b4%d9%87%d8%af/

https://all4webs.com/faheemkhatri4/ufgulg.htm?13856=51638

بازدید : 14
چهارشنبه 15 تير 1401 زمان : 18:02

Spinnin Talent Pool Promotion 2022

What is Spinnin Talent Pool

Spinnin talent pool in place so that all of your tracks can be heard and seen by so many people who are going to be your fans in the future so in the Black white promotion you can have lots of services that are related to Spinnin talent pool promotion.

you will also have the opportunity, to access lots of feedback that the people can give to you. It means that if you want to get feedback on the Spinning talent you need to get promoted which is exactly mentioned in the Black white promotion.

What is the Black White Promotion

As the CEO of Black white promotion:" We’ve been striving for the past 5 years to provide the Best Music Promotion Services for thousands of artists. Every creator’s goal is to have their music heard by a large audience. We will make it easier for you to build a solid legit foundation of followers and subscribers and have your music heard worldwide. We always provide 100% Real and organic music promotion to our clients. You can easily choose from our social media promotion packages covering all the main networks relevant to promoting artists. Promote your work to your target audience through Spotify, YouTube, Beatport, and Instagram. We will do the hard work necessary to consolidate an audience of real people, with real accounts and follow the rules of each social network.5 We know that in today’s world, every artist must build strong social media branding and constantly work on optimizing it. This is where our experience comes to help you reach the trending lists, and gain new followers, and plays.Through our experience and hard work with more than 10,000 happy clients so far, we have proved our skills to be able to deliver fast and reliable service at a very competitive price". This was the whole thing that will introduce the Balck white promotion But now what are the options for spinnin talent pool on Black white promotion.

All the options are named Top 100 Talent Pool, Top 50 Talent, and Top 20. We have Top 10 Talent pools and we have also Top 5 talent pools we also have Top 1 Talent pools. So if you want to Buy the Top 10 Talent pool, you need to pay 69.95 dollars which can help your tacks to be heard by so many people and the main promotion would be 100 organic. So the range of the price is from 19.95 untill199.95.

Conclusion

In this article, we discussed Spinnin records talent pool promotion which will help you to move further in your art in your artistic life, and each choice would be appropriate base on the level of your place that you want to be in Spinnin talent pool.

https://social.msdn.microsoft.com/Profile/KayBush3

https://www.pinterest.com/pin/1021613496695144259/

https://www.linkedin.com/feed/update/urn:li:activity:6945043873337327616/

https://express.adobe.com/page/Uyg5iUwIODKt2/

https://sites.google.com/view/best-music-promotion-packages/home

https://onlineproofing.home.blog/2022/06/21/best-music-promotion-packages/

https://kaybush3.tumblr.com/

https://studiopress.community/users/kaybush3/

https://twitter.com/MdTarik71524315/status/1539278158528393217

https://disqus.com/by/kaybush3/about/

https://en.gravatar.com/kaybush3

https://www.ted.com/profiles/36164457/about

https://www.behance.net/kaybush

https://kaybush3.livejournal.com/profile

https://www.twitch.tv/kaybush3

بازدید : 15
شنبه 21 خرداد 1401 زمان : 18:26

قوطي و پروفيل ها انواع گوناگوني دارند که ما آنها را از نظر شکل ظاهري و مشخصات فني تقسيم بندي کرده ايم و قصد داريم در ادامه درباره آنها و کاربردهايي که هر کدام از آنها دارند، صحبت کنيم. اين مقاطع فولادي از نظر شکل ظاهري انواع متفاوتي دارد که مهم ترين آنها به شرح زير است:

آبرو

از اين پروفيل بيشتر به منظور هدايت آب باران و برف به زمين جهت جلوگيري از خرابي سقف در مناطقي که باران بسياري مي بارد به شکل هاي يک طرفه و دو طرفه استفاده مي شود. پس کاربردي که اين نوع پروفيل دارد، عبارت است از: اتصال بر روي ساندويچ پانل‌ هاي سقفي، استفاده براي انواع سقف‌هاي شيرواني و غيرشيرواني، استفاده در سقف سوله ها براي کنترل جريان آب و به کارگيري در سقف محيط‌ هاي صنعتي مانند مرغ‌داري، گلخانه و گاوداري.

زد (z)

اين مقطع آهني با نام پرلين زد نيز شناخته مي شود. پروفيل زد به شکل Z انگليسي مي باشد و بيشترين کاربرد را در افزايش استحکام سقف ‌هاي سالن‌ هاي چند طبقه با وزن زياد و يا سقف کارخانه ‌ها و همچنين افزايش استحکام سازه‌ هاي کوچک ‌تر از ساختمان ‌هاي چند طبقه يا کارخانه ها دارد. همچنين در مصارف صنعتي مانند کشتي‌ سازي، پايه ها و ريل ها نيز از پروفيل زد استفاده مي شود.

سي(c)

اين مقطع فولادي که به سي پرلين نيز معروف مي باشد، کاربرد بسياري دارد که از مهم ترين آنها ميتوان به استحکام پوشش‌ و سقف هاي سبک صنعتي يا نيمه‌ صنعتي، استحکام ستون هايي که فاصله آن ها زياد است، افزايش مقاومت ديوارها، استفاده در برخي از ديوارهاي غيرباربر براي صنعت ساختمان سازي اشاره کرد.

قوطي آهني

مهمترين نوع پروفيل به حساب مي آيد که داراي سطح مقطع مربع و مستطيل است. جنس هايي که براي اين قوطي ها در نظر گرفته شده اغلب از گالوانيزه و فولاد مي باشد. اين مقاطع طي نورد گرم و سرد از ورق هاي فولادي ساخته شده و با جوشکاري درز گرفته مي شوند. جنس و روش توليد از عواملي است که بر قيمت قوطي تاثيرگذار است.

ستوني

ستوني نوعي قوطي سنگين وزن مي باشد که کاربرد بسيار زيادي دارد و داراي دو نوع ساختماني و صنعتي است که بخاطر تفاوت در وزن و ابعاد، هر کدام کاربرد منحصر به فردي را به خود اختصاص داده اند؛ اما کاربردهاي اصلي اين محصول به طور کلي شامل موارد زير است:

استفاده به عنوان ستون در سازه هاي فولادي
ساخت تجهيزات و دستگاه هاي صنعتي
استفاده در صنايع پتروشيمي، پالايشگاه ها و صنعت ماشين آلات سنگين و جرثقيل
ساخت پل عابر پياده، نماهاي ساختمان، انواع پايه و غيره

چه عواملي بر قيمت تاثير ميگذارد؟

به دليل تنوع و گستردگي در انواع اين محصولات، قيمت آنها تحت تاثير عوامل مختلفي قرار مي گيرد. مواردي چون نوع و جنس، ابعاد، و همچنين روش توليد مي توانند بر قيمت تاثير فراواني داشته باشد. علاوه بر اينها موارد ديگري چون قيمت عرضه و تقاضا، کارخانه توليدکننده محصول، هزينه حمل‌ونقل، نوسانات دلار، قيمت آهن در بازار بورس نيز بستگي دارد که البته اين موارد از جمله موارد ثابت در تعيين قيمت هر محصول فولادي است که تاثير چشمگيري بر قيمت محصولات مي گذارد.

معرفي مرجع خريد قوطي و پروفيل

از مهم ترين کارخانه هاي توليد کننده قوطي پروفيل ميتوان به نيکان اصفهان، کارخانه نورد پروفيل ساوه، کارخانه جهان پروفيل پارس و نورد لوله ياران اشاره کرد؛ اما در خصوص خريد انواع قوطي پروفيل، ميتوانيد روي شرکت تجاري و بازرگاني آرادآهن حساب کنيد.

اين شرکت به عنوان يکي از معتبرترين مراکز خريد و فروش مقاطع فولادي بشمار مي رود که توانسته محصولات فولادي کارخانه هاي معتبر و مهم در توليد محصولات را در اختيار مشتريان خود قرار دهد. همچنين راه هاي ارتباطي بسياري را در اين خصوص قرار داده تا افراد بتوانند با مشاورين اين مجموعه مشورت و يا درخواست سفارش خود را ثبت کنند. روش هاي برقراري ار تباط با اين سايت عبارت است از:

ثبت سفارش آنلاين در سايت
تماس با شماره 031-34055
پرکردن فرم تماس با ما در بخش راه هاي ارتباطي
همچنين شما مي توانيد براي اطلاع از قيمت و اخبار بيشتر در خصوص مقاطع فولادي، آراد آهن را در شبکه هاي اجتماعي مانند تلگرام و اينستاگرام دنبال کنيد تا از قيمت هاي روز محصولات اين حوزه باخبر باشيد.

منبع: اخبار داغ

بازدید : 14
چهارشنبه 21 ارديبهشت 1401 زمان : 10:11

گيربکس چيست؟

گيربکس وسيله اي در سيستم انتقال قدرت است که به شما امکان کنترل قدرت را مي دهد. وقتي صحبت از چرخ دنده ها مي شود، همه چيز به سرعت گيج مي شود. اصطلاحات زيادي وجود دارد که سازندگان چرخ از آنها استفاده مي کنند و مهندسان و طراحان از آنها براي صحبت در مورد چيزي استفاده مي کنند که اساساً يک چيز است. اصطلاح "گيربکس" يکي از آن اصطلاحاتي است که معمولاً به جاي گيربکس يا گيربکس استفاده مي شود، حتي اگر گاهي اوقات به آرايش دنده هاي کمي متفاوت اشاره شود.

ابتدايي ترين گيربکس گيربکسي است که به يک قطار، يک واحد مکانيکي يا يک جزء، متشکل از يک سري چرخ دنده هاي يکپارچه در يک محفظه مي دهد. در واقع، نام آن را نشان مي دهد - جعبه حاوي چرخ. در ابتدايي ترين مفهوم، گيربکس مانند هر سيستم دنده ديگري عمل مي کند. گشتاور و سرعت را بين وسايل محرک مانند موتورها و بارها تغيير مي دهد.

گيربکس صنعتي چيست؟

گيربکس صنعتي يک سيستم بسته و محصور شده است که انرژي مکانيکي را به يک دستگاه خروجي منتقل مي کند. گيربکس مي تواند سرعت، گشتاور و ساير مشخصات خود را براي تبديل انرژي به يک قالب قابل استفاده تغيير دهد.

انواع گيربکس صنعتي

انواع گيربکس صنعتي چيست؟

گيربکس صنعتي حلزوني يا شفت مستقيم

گيربکس حلزوني يک گيربکس صنعتي کم مصرف بوده و ابعاد کوچکي دارد. اين تجهيزات براي مصارف صنعتي استفاده مي شود، اما معمولاً در کارهاي سنگين استفاده مي شود. گيربکس هاي اسپيرال در ساخت پلاستيک، سيمان، لاستيک و ساير صنايع سنگين محبوب هستند. در سنگ شکن ها، دستگاه هاي تهويه مطبوع و نوار نقاله هايي که براي مصارف کم مصرف استفاده مي شوند. ساختار اين نوع گيربکس مارپيچ است که به آن مارپيچ نيز مي گويند. نوه اين گيربکس ساده است اما داراي پسوند پروفيل مورب نسبت به شفت است. با حرکت دادن نقشه در امتداد سطح انتقال نيرو در اين گيربکس.

گيربکس صنعتي

گيربکس مارپيچ صنعتي به يک فرد محدود مي شود زيرا در هنگام حرکت در يک زاويه ثابت قرار دارد و دندان هاي بيشتري را قادر مي سازد در يک جهت قرار گيرند. گيربکس مارپيچ اکسترودر زماني که به استحکام پيچشي رسيده است استفاده مي شود و براي کاربردهاي کم صدا استفاده مي شود. گيربکس هاي اکستروژن در صنايع و ماشين آلاتي که نياز به استحکام مکانيکي بالاتري دارند استفاده مي شود.

گيربکس خورشيدي صنعتي

سفارش گيربکس خورشيدي

در بين انواع گيربکس هاي صنعتي از نظر کارايي گيربکس هاي خورشيدي بيشترين بازده را دارند و اهميت زيادي در صنعت پيدا کرده اند. در صنعت پمپاژ، گيربکس خورشيدي به عنوان اپراتور اصلي پمپ و پمپ هاي مونو يکي از پرمصرف ترين انواع گيربکس در اين صنايع هستند. گيربکس خورشيدي براي استقامت، دقت و عملکرد خاص ايده آل است. اين نوع گيربکس باعث افزايش عمر تجهيزات و عملکرد بهينه شما مي شود. گيربکس هاي هورشيدي يا توپر و توخالي هستند يا از فلنج، شفت يا پايه استفاده مي کنند.

افزايش گيربکس صنعتي

گيربکس صنعتي

گيربکس هاي افزايشي سرعت دستگاه را افزايش مي دهند. اين نوع گيربکس ها در دستگاه هايي مانند سانتريفيوژ هستند که بايد سرعت بالاتري داشته باشند.

گيربکس هاي قديمي

گيربکس صنعتي سرعت موتور الکتريکي را نسبت به گيربکس (I) تغيير مي دهد. مشخصات گيربکس ها به شرح زير است:

راندمان بالا، کارآيي بالا

اندازه و مناسب

ساده در نصب و اجرا

عملکرد ايمن و بدون نقص

آنها به طور گسترده اي در طراحي و ساخت خطوط انتقال، جابجايي و تعويض مواد استفاده مي شوند.

گيربکس گيربکس برقي

گيربکس صنعتي گيربکس برقي در تعريف ساده واحد مکانيکي از شفتي تشکيل شده است که در داخل يک محفظه قرار دارد و روي يک نوع دايره اي قرار دارد. دستگاه الکتروگيربکس براي اينکه کاربرد مناسب تري داشته باشد و قدرت خود را روانتر و بدون ضربه حرکت دهد و انتقال دهد به لوازمي مانند صفحات اصطکاکي نياز دارد. هدف اصلي استفاده از گيربکس هاي الکتريکي در سيستم هاي مکانيکي افزايش گشتاور در عين کاهش سرعت موتورهاي دوار است که گاهي موتورهاي الکتريکي و گاهي موتورهاي احتراق داخلي يا انواع ديگر موتورهاي دوار هستند.

گيربکس کرانول پينيون

نوع ديگري از گيربکس صنعتي مورد نياز در رده قدرت، گيربکس کارنويل مي باشد. اجزاي گيربکس کرانويل دنده هاي مارپيچي (مارپيچ) و دو دنده است که امکان انتقال نيرو را در زاويه 90 درجه فراهم مي کند. گيربکس هاي کرانول نيز نام هايي مانند گيربکس 90 درجه، گيربکس شفت جانبي و گيربکس هالو شفت دارند.

تا اينجا با تعريف کلي گيربکس هاي صنعتي و انواع آن ها که شامل گيربکس هاي حلزوني، خورشيدي، افزايشي، کاهنده و برقي مي شد آشنا شديد.

براي مطالعه مقاله انگليسي گيربکس صنعتي به لينک گيربکس مراجعه کنيد

گيربکس پيچ (گيربکس حلزوني)

رايج ترين نوع گيربکس از نوع پيچي است. اجزاي آن سنگ تراشي فولادي بسيار محکم با چرخ دنده مارپيچ است. به اين گيربکس مکعب نيز مي گويند. حرکت سينماتيکي اين گيربکس از همان دو قسمت گيربکس و دنده تشکيل شده است. ساختار و زاويه خروجي اين گيربکس چنين است

https://rahagearbox.ir/industrial-gearbox/

بازدید : 14
شنبه 10 ارديبهشت 1401 زمان : 17:54

نقد و بررسي خودرو کيا سراتو

کيا سراتو تا کنون در چندين نسل مختلف طراحي و به بازار جهاني ارائه شده است که از تمام نسل هاي خودروهاي کيا سراتو، در سراسر کشور مي بينيم، اما در ميان تمام نسل ها، نسل سوم سراتو که آخرين مدل جهاني براي سال ???? است. ، بيشتر در کشور ما ديده مي شود. دليل اين تعداد خودروي کيا سراتو در کشور به توليد و مونتاژ اين خودرو در کشور توسط گروه سايپا باز مي باشد که در ? نسخه توليد و به بازار عرضه شد. در سال هاي اوليه قيمت اين خودروها نسبتا قابل قبول بود اما امروز قيمت اين خودرو به طور چشمگيري افزايش يافت.

کيا سراتو

مونتاژ کيا سراتو که توسط گروه سايپا در کشور توليد مي شد از سال ???? تا ???? توليد شد و سپس نسل هاي بعدي اين خودرو توسط گروه کيا آشکار و توليد شد که در کشور نيز شاهد آن هستيم. با اين حال، سراتو کک يک سوند مونتاژ شده در کشور است که قبل از مونتاژ در کشور به بازار وارد مي شد. به همين دليل در ادامه اين گزارش از نامناک مي خواهيم يک بررسي گام به گام و هدفمند از خودروي مونتاژ سراتو به شما ارائه کنيم. با ما باشد.

مونتاژ کيا سراتو با وجود اينکه يکي از محبوب ترين و شناخته شده ترين خودروهاي کشور است، طراحي متوسط تا بالايي دارد که ممکن است يکي از جذاب ترين و ويژه ترين خودروهاي دهه اخير محسوب شده باشد اما امروز بيش از يک دهه است. توليد اولين کيا سراتو توسط مجموعه سراتو انجام مي شود و طراحي کلاسيک تري نسبت به ديگر خودروهاي مدرن جهان دارد و به همين دليل اين خودرو بيشتر از يک خودروي اسپورت يک خودروي کلاسيک است. با اين حال طراحي اين خودرو با تمام جوانب مثبت و منفي طراحي قابل قبولي دارد.

طراحي داخلي کيا سراتو

کابين کيا سراتو و همچنين طراحي آن طراحي نسبتاً کلاسيک و نسبتاً قابل قبولي دارد که به سختي مي توان از آن به عنوان يک نکته منفي ياد کرد. اما تنها مشکل اين کابين اين است که با مدل هاي 1.6 ليتري در مدل هاي 1.6 ليتري تفاوت دارد، چرا که در نسخه هاي 2 ليتري سيستم تهويه مطبوع خودکار را مي بينيم اما در نسخه هاي 1.6 ليتري سيستم تهويه مطبوع دستي را مي بينيم که به نظر ما يکي ضعف محسوب مي شود. http://yadakicerato.ir/

https://cutt.ly/fAEKZYf

https://v.gd/N4qh45

مصرف سوخت کيا سراتو

مصرف سوخت کيا سراتو عدد قابل قبولي است و عمدتاً در فهرست خودروهاي کم مصرف قرار دارد. همان طور که در بخش مشخصات اشاره شد، خودروي کيا سراتو در ? نسخه به بازار داخلي عرضه شد که ? نسخه با موتور ? ليتري و ? نسخه ديگر با حجم ??? ليتر است که مصرف سوخت ترکيبي آن در نسخه سراتو، دو ليتر ??? ليتر در ??? کيلومتر و در نسخه ??? ليتري، 6.5 ليتر در 100 کيلومتر، بنابراين نسخه 1.6 ليتري اقتصادي تر است.

خريد لوازم يدکي ماشين کيا سراتو وارداتي مدل هاي 2010 تا 2012 و سراتو سايپا از فروشگاه اينترنتي سراتو يدک با بهترين قيمت و ارسال به سراسر کشور

منبع : سراتو يدک http://yadakicerato.ir/

https://www.deviantart.com/samasarah2

https://www.zillow.com/profile/SamaSarah2

https://www.indiegogo.com/individuals/28706319

https://www.mixcloud.com/SamaSarah2/

https://www.reverbnation.com/artist/samasarah2

https://hubpages.com/@samasarah

نقد و بررسي خودرو کيا سراتو

کيا سراتو تا کنون در چندين نسل مختلف طراحي و به بازار جهاني ارائه شده است که از تمام نسل هاي خودروهاي کيا سراتو، در سراسر کشور مي بينيم، اما در ميان تمام نسل ها، نسل سوم سراتو که آخرين مدل جهاني براي سال ???? است. ، بيشتر در کشور ما ديده مي شود. دليل اين تعداد خودروي کيا سراتو در کشور به توليد و مونتاژ اين خودرو در کشور توسط گروه سايپا باز مي باشد که در ? نسخه توليد و به بازار عرضه شد. در سال هاي اوليه قيمت اين خودروها نسبتا قابل قبول بود اما امروز قيمت اين خودرو به طور چشمگيري افزايش يافت.

کيا سراتو

مونتاژ کيا سراتو که توسط گروه سايپا در کشور توليد مي شد از سال ???? تا ???? توليد شد و سپس نسل هاي بعدي اين خودرو توسط گروه کيا آشکار و توليد شد که در کشور نيز شاهد آن هستيم. با اين حال، سراتو کک يک سوند مونتاژ شده در کشور است که قبل از مونتاژ در کشور به بازار وارد مي شد. به همين دليل در ادامه اين گزارش از نامناک مي خواهيم يک بررسي گام به گام و هدفمند از خودروي مونتاژ سراتو به شما ارائه کنيم. با ما باشد.

مونتاژ کيا سراتو با وجود اينکه يکي از محبوب ترين و شناخته شده ترين خودروهاي کشور است، طراحي متوسط تا بالايي دارد که ممکن است يکي از جذاب ترين و ويژه ترين خودروهاي دهه اخير محسوب شده باشد اما امروز بيش از يک دهه است. توليد اولين کيا سراتو توسط مجموعه سراتو انجام مي شود و طراحي کلاسيک تري نسبت به ديگر خودروهاي مدرن جهان دارد و به همين دليل اين خودرو بيشتر از يک خودروي اسپورت يک خودروي کلاسيک است. با اين حال طراحي اين خودرو با تمام جوانب مثبت و منفي طراحي قابل قبولي دارد.

طراحي داخلي کيا سراتو

کابين کيا سراتو و همچنين طراحي آن طراحي نسبتاً کلاسيک و نسبتاً قابل قبولي دارد که به سختي مي توان از آن به عنوان يک نکته منفي ياد کرد. اما تنها مشکل اين کابين اين است که با مدل هاي 1.6 ليتري در مدل هاي 1.6 ليتري تفاوت دارد، چرا که در نسخه هاي 2 ليتري سيستم تهويه مطبوع خودکار را مي بينيم اما در نسخه هاي 1.6 ليتري سيستم تهويه مطبوع دستي را مي بينيم که به نظر ما يکي ضعف محسوب مي شود. http://yadakicerato.ir/

https://cutt.ly/fAEKZYf

https://v.gd/N4qh45

مصرف سوخت کيا سراتو

مصرف سوخت کيا سراتو عدد قابل قبولي است و عمدتاً در فهرست خودروهاي کم مصرف قرار دارد. همان طور که در بخش مشخصات اشاره شد، خودروي کيا سراتو در ? نسخه به بازار داخلي عرضه شد که ? نسخه با موتور ? ليتري و ? نسخه ديگر با حجم ??? ليتر است که مصرف سوخت ترکيبي آن در نسخه سراتو، دو ليتر ??? ليتر در ??? کيلومتر و در نسخه ??? ليتري، 6.5 ليتر در 100 کيلومتر، بنابراين نسخه 1.6 ليتري اقتصادي تر است.

خريد لوازم يدکي ماشين کيا سراتو وارداتي مدل هاي 2010 تا 2012 و سراتو سايپا از فروشگاه اينترنتي سراتو يدک با بهترين قيمت و ارسال به سراسر کشور

منبع : سراتو يدک http://yadakicerato.ir/

https://www.deviantart.com/samasarah2

https://www.zillow.com/profile/SamaSarah2

https://www.indiegogo.com/individuals/28706319

https://www.mixcloud.com/SamaSarah2/

https://www.reverbnation.com/artist/samasarah2

https://hubpages.com/@samasarah

بازدید : 15
شنبه 10 ارديبهشت 1401 زمان : 17:52

نقد کارشناسي کيا سراتو سايپا ? ليتري (آپشنال و ساده)

نسل دوم کيا سراتو که در ايران مونتاژ شده است در سال ???? معرفي شد و طراحي نسبتاً جذابي دارد. در حالي که ظاهر کلي کيا سراتو کمي ساده به نظر مي رسد و شبيه به نسل هاي قبلي هوندا سيويک است، شما مي توانيد نمره قابل قبولي به طراحي آن بدهي. طراحي داخلي ارگونوميک است و تمام قطعات با يکديگر هماهنگي کامل دارند اما کيفيت مواد مورد استفاده در کابين کيا سراتو نصب شده چندان جالب نيست و تفاوت قابل توجهي با مدل هاي وارداتي دارد.

کيا سراتو با دو موتور ??? و ? ليتري براي بازار کشورمان مونتاژ شده است. مدل ? ليتري به دليل امکانات رفاهي و تجهيزات ايمني بيشتر با نام 'کيا سراتو اختياري' شناخته مي شود. موتور ? ليتري چهار سيلندر کيا سراتويدک مي تواند ??? اسب بخار در ???? دور در دقيقه و ??? Nm تورک در ???? دور در دقيقه توليد کند، و قدرت خود را از طريق انتقال خودکار ? سرعته به چرخ هاي جلو منتقل کند. بر اساس مطالعات ميداني، شتاب از ? تا ??? کيلومتر بر ساعت کيا سراتو ? ليتري حدود ?? ثانيه است که مي تواند چابکي قابل قبولي براي يک صد و ??? کيلوگرم سوار شده باشد. مصرف ترکيبي اين خودرو حدود ? ليتر در صد کيلومتر است که مصرف سوخت نسبتاً خوبي است.

سراتو يدک بهترين سايت لوازم يدکي سراتو

کيا سراتو ? ليتري در دو نوع ساده و اختياري در دسترس است. مدل اختياري به طور طبيعي تجهيزات بيشتري دارد و البته قيمت آن گران تر است. گزينه هاي مناسب و امکانات رفاهي را مي توان در اختياري 2 ليتر Cerato در بر داشت, از جمله کامپيوتر در هيئت مديره, کروز کنترل, نور خودکار, صفحه نمايش 7 اينچي با 6 بلندگو, صندلي چرم, دوربين نماي عقب, سنسور عقب به نوبه خود, sunroof, GPS, دنده چرخ عقب ذکر شده تهويه مطبوع خودکار و برخي از گزينه هاي ديگر.

سراتو http://yadakicerato.ir/ يک خودروي نيمه لوکس کامپکت است که توسط سايپا مونتاژ مي شود و متاسفانه در مدل هاي مونتاژ شده شاهد افت قابل توجهي در کيفيت و کاهش ويژگي هاي اين خودرو خواهيم بود. سراتو قطعا خودرويي نيست که بتواند رانندگان لوکس را راضي کند، اما کيفيت آن براي کساني که اتومبيل هاي ايراني رانندگي مي کنند قابل توجه خواهد بود؛ علاوه بر اين مدل ? ليتري نسبت به مدل ??? ليتري موتور قدرتمندي دارد و گزينه هاي برتر دارد. اگر بخواهيم مزاياي اين خودرو را فهرست کنيم، بايد به چيزهايي مانند سرويس پس از فروش، بازار دست دوم نسبتا خوب، نيروي محرکه قدرتمند، گزينه هاي مناسب و جعبه دنده 6 سرعته با جعبه دنده پشت چرخ اشاره کنيم. از سوي ديگر کاهش کيفيت در مدل هاي نصب شده، رانندگي خشک، ترمز ديسک عقب و مواد کابين بد از معايب اين خودرو است.

منبع : سراتو يدک

https://social.msdn.microsoft.com/Profile/SamaSarah2

https://www.pinterest.com/pin/959196420608180477/

https://express.adobe.com/page/JgAZmkLIU811C/

https://sites.google.com/view/samasarah2/home

https://onlineproofing.home.blog/2022/03/02/yadakicerato/

https://samasarah2.tumblr.com/

https://myspace.com/samasarah2

https://bit.ly/3Cvnp4f

http://gg.gg/y1pwz

نقد کارشناسي کيا سراتو سايپا ? ليتري (آپشنال و ساده)

نسل دوم کيا سراتو که در ايران مونتاژ شده است در سال ???? معرفي شد و طراحي نسبتاً جذابي دارد. در حالي که ظاهر کلي کيا سراتو کمي ساده به نظر مي رسد و شبيه به نسل هاي قبلي هوندا سيويک است، شما مي توانيد نمره قابل قبولي به طراحي آن بدهي. طراحي داخلي ارگونوميک است و تمام قطعات با يکديگر هماهنگي کامل دارند اما کيفيت مواد مورد استفاده در کابين کيا سراتو نصب شده چندان جالب نيست و تفاوت قابل توجهي با مدل هاي وارداتي دارد.

کيا سراتو با دو موتور ??? و ? ليتري براي بازار کشورمان مونتاژ شده است. مدل ? ليتري به دليل امکانات رفاهي و تجهيزات ايمني بيشتر با نام 'کيا سراتو اختياري' شناخته مي شود. موتور ? ليتري چهار سيلندر کيا سراتويدک مي تواند ??? اسب بخار در ???? دور در دقيقه و ??? Nm تورک در ???? دور در دقيقه توليد کند، و قدرت خود را از طريق انتقال خودکار ? سرعته به چرخ هاي جلو منتقل کند. بر اساس مطالعات ميداني، شتاب از ? تا ??? کيلومتر بر ساعت کيا سراتو ? ليتري حدود ?? ثانيه است که مي تواند چابکي قابل قبولي براي يک صد و ??? کيلوگرم سوار شده باشد. مصرف ترکيبي اين خودرو حدود ? ليتر در صد کيلومتر است که مصرف سوخت نسبتاً خوبي است.

سراتو يدک بهترين سايت لوازم يدکي سراتو

کيا سراتو ? ليتري در دو نوع ساده و اختياري در دسترس است. مدل اختياري به طور طبيعي تجهيزات بيشتري دارد و البته قيمت آن گران تر است. گزينه هاي مناسب و امکانات رفاهي را مي توان در اختياري 2 ليتر Cerato در بر داشت, از جمله کامپيوتر در هيئت مديره, کروز کنترل, نور خودکار, صفحه نمايش 7 اينچي با 6 بلندگو, صندلي چرم, دوربين نماي عقب, سنسور عقب به نوبه خود, sunroof, GPS, دنده چرخ عقب ذکر شده تهويه مطبوع خودکار و برخي از گزينه هاي ديگر.

سراتو http://yadakicerato.ir/ يک خودروي نيمه لوکس کامپکت است که توسط سايپا مونتاژ مي شود و متاسفانه در مدل هاي مونتاژ شده شاهد افت قابل توجهي در کيفيت و کاهش ويژگي هاي اين خودرو خواهيم بود. سراتو قطعا خودرويي نيست که بتواند رانندگان لوکس را راضي کند، اما کيفيت آن براي کساني که اتومبيل هاي ايراني رانندگي مي کنند قابل توجه خواهد بود؛ علاوه بر اين مدل ? ليتري نسبت به مدل ??? ليتري موتور قدرتمندي دارد و گزينه هاي برتر دارد. اگر بخواهيم مزاياي اين خودرو را فهرست کنيم، بايد به چيزهايي مانند سرويس پس از فروش، بازار دست دوم نسبتا خوب، نيروي محرکه قدرتمند، گزينه هاي مناسب و جعبه دنده 6 سرعته با جعبه دنده پشت چرخ اشاره کنيم. از سوي ديگر کاهش کيفيت در مدل هاي نصب شده، رانندگي خشک، ترمز ديسک عقب و مواد کابين بد از معايب اين خودرو است.

منبع : سراتو يدک

https://social.msdn.microsoft.com/Profile/SamaSarah2

https://www.pinterest.com/pin/959196420608180477/

https://express.adobe.com/page/JgAZmkLIU811C/

https://sites.google.com/view/samasarah2/home

https://onlineproofing.home.blog/2022/03/02/yadakicerato/

https://samasarah2.tumblr.com/

https://myspace.com/samasarah2

https://bit.ly/3Cvnp4f

http://gg.gg/y1pwz

بازدید : 11
شنبه 10 ارديبهشت 1401 زمان : 17:49

پروژه الانترا و سراتو؛ کاملا متمايز

اهميت بررسي طراحي بيروني اين دو گزينه نه تنها در نزديکي برادري و تجاري دو برند هيونداي و کيا، بلکه در اشتراک پلت فرم مورد استفاده در اين دو اتومبيل در نظر گرفته شده است. در نتيجه کيا سراتو نسل سوم و نسل پنجم هيوندايالانترا ساختار فني و مهندسي مشترکي دارند.

هر دو گزينه در دو نسخه قبل و بعد از Facelift در بازار خودروهاي وارداتي ايران ارائه شد. شکي نيست که محبوبيت جهاني و به ويژه شهرت سراتو در ايران به حضور نسخه هاي وارداتي و مونتاژ داخلي نسل دوم سراتو بستگي دارد. حضور گسترده اين محصول نام سراتو را به يکي از محبوب ترين حروف در بازار خودروي کشورمان تبديل کرده است. نسل سوم اما عناصر طراحي نسل دوم را کاملاً برچيد و با نگاه کاما متمايز منتشر شد. در نتيجه در نسل سوم هيچ تازگي هايي از آن طراحي گرافيکي با زواياي تيز و زواياي تيز وجود نداشت و اکنون تمام اجزا و قطعاتي که در بدنه سراتو قرار داده شده بود از طاق هاي صاف و زواياي خم شده و البته طراحي برجسته و بيرون زده ساخته شده بود. نسخه نسل سوم سراتو که در سال ???? در سطح جهاني منتشر شد، اعتياد به مواد مخدره را تا حدودي آسان کرد، اما به طور کامل به خطوط و زواياي صاف متعهد ماند.

نسخه ليفت چهره نسل سوم سراتو داراي چراغ هاي جلو نازک، يکپارچه و شيشه جلو (مانند نسل دوم) است، اما مجهز به يک سيستم روشنايي LED است. خط بدنه شکسته تنها عنصري است که ديد جانبي نسل سوم سراتو را ساده به نظر مي رسد و چراغ هاي عقب Facelift تنها به يک سيستم روشنايي LED با حداقل تغييرات گرافيکي مجهز شده اند.

نسل پنجم الانترا نيز با نگاهي سنتي تر و بسيار زيباتر از نسل چهارم به بازار جهاني ضربه زده است، اما اگر به دنبال تغييرات شديدتر در نسخه Facelift نسبت به سراتو هستيد، بسيار اشتباه مي کنيد. نسخه facelift از نسل پنجم Elantra تنها با تغييرات طراحي به سپر جلو، چراغ مه و گرافيک گرافيکي و چراغ جلو عقب منتشر شد، در حالي که خط شانه تيز و خط فندر بدون تغيير باقي ماند. در نتيجه اگر با نسخه پيش ليفت آشنا نيستيد؛ شما ممکن است قادر به گفتن تفاوت بين يک نسخه قبل و پس از فيس ليفت.

مقايسه اين دو اتومبيل از ديد ابعاد خارجي نشان مي دهد که به دليل استفاده از يک سکوي کاملاً رايج، هر دو خودرو از فاصله محور کاملاً برابر استفاده مي کنند. با اين حال، سراتو حداقل ?? ميلي متر طولاني تر، ? ميلي متر پهن تر و تقريباً برابر ارتفاع با نسخه اولترا Facelift است. به اين ترتيب مي توان ابعاد خارجي اين دو خواهر و برادر را دقيقاً شبيه به يکديگر در نظر گرفت، https://bit.ly/3Cvnp4f

http://gg.gg/y1pwz

منبع : سراتو يدک http://yadakicerato.ir/

https://knowyourmeme.com/users/samasarah2

https://www.spreaker.com/user/16383153

https://justpaste.it/88v7y

پروژه الانترا و سراتو؛ کاملا متمايز

اهميت بررسي طراحي بيروني اين دو گزينه نه تنها در نزديکي برادري و تجاري دو برند هيونداي و کيا، بلکه در اشتراک پلت فرم مورد استفاده در اين دو اتومبيل در نظر گرفته شده است. در نتيجه کيا سراتو نسل سوم و نسل پنجم هيوندايالانترا ساختار فني و مهندسي مشترکي دارند.

هر دو گزينه در دو نسخه قبل و بعد از Facelift در بازار خودروهاي وارداتي ايران ارائه شد. شکي نيست که محبوبيت جهاني و به ويژه شهرت سراتو در ايران به حضور نسخه هاي وارداتي و مونتاژ داخلي نسل دوم سراتو بستگي دارد. حضور گسترده اين محصول نام سراتو را به يکي از محبوب ترين حروف در بازار خودروي کشورمان تبديل کرده است. نسل سوم اما عناصر طراحي نسل دوم را کاملاً برچيد و با نگاه کاما متمايز منتشر شد. در نتيجه در نسل سوم هيچ تازگي هايي از آن طراحي گرافيکي با زواياي تيز و زواياي تيز وجود نداشت و اکنون تمام اجزا و قطعاتي که در بدنه سراتو قرار داده شده بود از طاق هاي صاف و زواياي خم شده و البته طراحي برجسته و بيرون زده ساخته شده بود. نسخه نسل سوم سراتو که در سال ???? در سطح جهاني منتشر شد، اعتياد به مواد مخدره را تا حدودي آسان کرد، اما به طور کامل به خطوط و زواياي صاف متعهد ماند.

نسخه ليفت چهره نسل سوم سراتو داراي چراغ هاي جلو نازک، يکپارچه و شيشه جلو (مانند نسل دوم) است، اما مجهز به يک سيستم روشنايي LED است. خط بدنه شکسته تنها عنصري است که ديد جانبي نسل سوم سراتو را ساده به نظر مي رسد و چراغ هاي عقب Facelift تنها به يک سيستم روشنايي LED با حداقل تغييرات گرافيکي مجهز شده اند.

نسل پنجم الانترا نيز با نگاهي سنتي تر و بسيار زيباتر از نسل چهارم به بازار جهاني ضربه زده است، اما اگر به دنبال تغييرات شديدتر در نسخه Facelift نسبت به سراتو هستيد، بسيار اشتباه مي کنيد. نسخه facelift از نسل پنجم Elantra تنها با تغييرات طراحي به سپر جلو، چراغ مه و گرافيک گرافيکي و چراغ جلو عقب منتشر شد، در حالي که خط شانه تيز و خط فندر بدون تغيير باقي ماند. در نتيجه اگر با نسخه پيش ليفت آشنا نيستيد؛ شما ممکن است قادر به گفتن تفاوت بين يک نسخه قبل و پس از فيس ليفت.

مقايسه اين دو اتومبيل از ديد ابعاد خارجي نشان مي دهد که به دليل استفاده از يک سکوي کاملاً رايج، هر دو خودرو از فاصله محور کاملاً برابر استفاده مي کنند. با اين حال، سراتو حداقل ?? ميلي متر طولاني تر، ? ميلي متر پهن تر و تقريباً برابر ارتفاع با نسخه اولترا Facelift است. به اين ترتيب مي توان ابعاد خارجي اين دو خواهر و برادر را دقيقاً شبيه به يکديگر در نظر گرفت، https://bit.ly/3Cvnp4f

http://gg.gg/y1pwz

منبع : سراتو يدک http://yadakicerato.ir/

https://knowyourmeme.com/users/samasarah2

https://www.spreaker.com/user/16383153

https://justpaste.it/88v7y

بازدید : 22
يکشنبه 28 فروردين 1401 زمان : 19:13

ماکان آريا پارسا

ماکان آريا پارسا متولد 1365 در شهر اصفهان و فارغ التحصيل دکتري کارآفريني از دانشگاه آزاد اسلامي است. وي از برجسته‌ترين مشاوران کشور در حوزه? مديريت، ارتباطات، بازاريابي و منابع انساني بوده و ترجمه و تأليف کتاب‌هاي مختلف به ويژه در حوزه بازاريابي و فروش، توسعه فردي و سازماني از افتخارات ايشان در کمک به توسعه جامعه علمي کشور است. دکتر ماکان آريا پارسا به واسطه فعاليت در حوزه‌هاي مختلف علمي، فرهنگي، هنري، فناوري اطلاعات و

https://www.librarything.com/profile/karmandandolat

کارآفريني موفق به دريافت لوح سپاس از سوي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، سازمان ميراث فرهنگي و گردشگري، دانشگاه صنعتي اصفهان، دانشگاه اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاه پيام نور و اتحاديه‌هاي مختلف شده است. علاوه بر اين، اجراي طرح آموزش ده هزار دفتر ICT روستايي با همکاري معاونت محترم رئيس جمهور، وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات، سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي و شرکت ملي پست را در کارنامه خود دارد.

https://jobs.siliconflorist.com/employers/1104605-karmandandolat

https://forum.singaporeexpats.com/memberlist.php?mode=viewprofile&u=382030

https://www.lesswrong.com/users/faragirfpe

https://www.demilked.com/author/karmandandolat

سوابق تحصيلي و آموزشي:

 • دارنده گواهينامه مديريت کيفيت ISO 9001:2000 ازDNV هلند
 • آشنايي کامل با کامپيوتر و اينترنت و نرم افزارهاي آماري
 • دکتري کارآفريني، گرايش آموزش عالي ، دانشگاه آزاد اسلامي
 • کارشناسي ارشد، رشته مديريت MBA ، دانشگاه صنعتي اميرکبير
 • مسلط به زبان انگليسي در سطح مطلوب (خواندن ، نوشتن و صحبت کردن)
 • دارنده گواهينامه دوره آموزش عالي حقوق تجارت و داوري
 • کارشناسي ارشد، رشته مديريت MBA ، دانشگاه Steinbeis Berlin آلمان
 • کارشناسي مهندسي صنايع گرايش توليد صنعتي
 • دارنده گواهينامه مديريت کسب و کارMBA و DBA مورد تاييد وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري
 • https://www.librarything.com/profile/karmandandolat

سوابق علمي و پژوهشي

 • تاليف و ترجمه بيش از 20 عنوان کتاب در حيطه روانشناسي، مديريت و کارآفريني
 • کسب عنوان دانشجويي برتر از دانشگاه آزاد اسلامي
 • تسلط به زبان انگليسي با نمره 107تافل
 • ارائه بيش از 50 مقاله در ژورنال هاي داخلي و بين المللي
 • بيش از 15 سال تدريس دوره هاي مديريت، منابع انساني و کارآفريني
 • https://www.totalwind.net/foro/memberlist.php?mode=viewprofile&u=25347

سوابق اجرايي

 1. مدير عامل و رييس هيات مديره مرکز توسعه و آموزش هاي مجازي پارس از آبان 1388 تا کنون
 2. مدير موسسه آموزش عالي آزاد فن پردازان
 3. مشاور مدير کل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان اصفهان در حوزه فضاي کسب و کار
 4. مشاور مدير کل سازمان صنعت، معدن و تجارت در حوزه ي کارآفريني اصناف و فضاي مجازي کسب و کار
 5. عضو هيات امنا کانون کارآفريني استان اصفهان
 6. عضو انجمن صنفي کاريابي هاي بين المللي استان اصفهان
 7. مجري طرح آموزش ده هزار دفترICT روستايي در زمينه گردشگري با همکاري وزارت ارتباطات، سازمان ميراث فرهنگي گردشگي و صنايع دستي و شرکت پست جمهوري اسلامي ايران
 8. مدير آموزش و دبير سمينار تخصصي تشريفات با حضور دکتر بيدارمغز
 9. https://atbox.io/2739193865044#!

 1. مدير آموزشگاه فني حرفه اي آزاد پارس
 2. مدير مرکز آموزش هاي مهارتي و حرفه اي علوم پزشکي پارس پندار نهاد
 3. مدير کاريابي غيردولتي (الکترونيکي) کارجويان پارسي نهاد
 4. مدير کاريابي غيردولتي خارجي دادگران حق و عدالت
 5. مدير عامل موسسه حقوقي بين المللي دادگران حق و عدالت
 6. داراي پروانه کسب خدمات نصب و راه اندازي نرم افزار از وزارت صنعت، معدن و تجارت
 7. رييس انتشارات پارسيان دانش پندار
 8. مدير مرکز مشاوره و خدمات کارافريني کارآفرينان پارسي نهاد
 9. مدير مرکز شماره 3 جهاد دانشگاهي اصفهان از آذر 1387 لغايت ارديبهشت 1388
 10. https://hub.docker.com/u/faragirfpe
 11. https://ello.co/faragirfpe
 12. https://onedio.com/profil/faragirfpe/
 13. https://my.archdaily.com/us/@wmjnmqtad
 14. نائب رئيس، انجمن صنفي کارفرمائي کاريابيهاي غيردولتي خارجي استان اصفهان
 15. داراي پروانه کسب دفتر مشاوره املاک از اتاق اصناف مرکز استان اصفهان
 16. رييس موسسه نشر ديجيتال پارسيان دانش پندار علم گستر
 17. دبير سازمان مردم نهاد سفيران نشاط و تندرستي
 18. مدير دفتر کاريابي و مشاوره شغلي غيردولتي داخلي کاريابان پارسي نهاد مهر
 19. صاحب امتيازه و مدير مسئول نشريه اين هفته
 20. رييس کنسرسيوم ارزيابي و اعتبارسنجي شرکت ها (کاوش)
 21. رييس کميته ي اجرايي سمينار تخصصي مهندسي حرفه اي (با حضور نمايندگان مجلس، پروفسور دوامي و نايب رئيس خانه صنعت و معدن ايران، رييس جاد دانشگاهي واحد اصفهان و …)
 22. مدير اجرايي سمينار تخصصي ارگونومي با حضور صنعتگران و اساتيد دانشگاه
 23. مدير کميته اجرايي سمينار تخصصي خوردگي صنعتي توسط مهندس زماني، مکان: دانشگاه اصفهان
 24. رياست چندين پنل تخصصي در دانشگاه هاي مختلف شهر اصفهان
 25. مدير پروژه تعيين بازار هدف در بازاريابي و فروش محصولات اسنوا
 26. مدير پروژه طراحي تبليغات محصولات اسنوا
 27. پياده سازي سيستم هاي مديريت کيفيت در شرکت مهندسي پديد آوران راهياب
 28. بهينه سازي خط توليد شرکت صنعتي نفت ابزار

مشاوره دستگاه هاي دولتي :

 1. مشاور مدير کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان اصفهان در زمينه حفظ و ايجاد اشتغال در بخش غيردولتي در چهارچوب برنامه هاي توسعه کشور در طرح هاي آزمايش و توسعه عمران اصفهان
 2. مشاور صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در زمينه کارآفريني اصناف و فضاي مجازي کسب و کار
 3. مشاور مديرکل اداره ي ورزش و جوانان استان اصفهان در حوزه ي کارآفريني و کسب و کار
 1. https://pinshape.com/users/1834164-karmandandolat#designs-tab-open

سوابق تدريس:

 • تدريس ارتباطات و مهارت هاي زندگي در موسسه آموزش عالي آزاد فن پردازان (5 سال )
 • تدريس حقوق تجارت و کسب و کار در موسسه آموزش عالي آزاد فن پردازان (5 سال )
 • تدريس در موسسه آموزش عالي نجف آباد و المهدي اصفهان ( غير انتفاعي – غير دولتي )
 • فنون فروش و مذاکره در مرکز شماره 3 جهاد دانشگاهي واحد اصفهان
 • ارتباط موثر در مرکز آموزش هاي تخصصي کوتاه مدت خانه صنعت و معدن ايران
 • تبليغات خلاق در مرکز آموزش هاي تخصصي کوتاه مدت خانه صنعت و معدن ايران
 • تدريس دوره هاي “25 راز موفقيت
 • تدريس دوره هاي “تسخير قلب مشتري
 • اصول و مباني مديريت کسب و کار در موسسه آموزش عالي آزاد فن پردازان (5 سال )

https://www.librarything.com/profile/faragirfpe

https://atbox.io/3148793865056#!

تاليفات:

 • اسپکيولند، رابين (1389)، فراتر از استراتژي ( نقش مديران در پياده سازي موفقيت آميز استراتژي )، مترجم: ماکان آريا پارسا،نقش مانا ، شابک :978-964-7418-84-3
 • کريس روي کرافت ويويس (1392)، تويي که ذهن برنده اي ، مترجم ماکان آريا پارسا، شهيد فهميده، شابک : 978-964-218-129-2
 • ديويد مکريني، آريا پارسا،ماکان، (1399)توهم باهوشي 2، شابک978-622-7296-24-2، پارسيان دانش پندار
 • جان کرمر، آريا پارسا،ماکان، (1399)هنر شناخت مردم، شابک 978-622-99-712-1-5، پارسيان دانش پندار
 • آريا پارسا، ماکان، (1399)به کانادا خوش آمديد، شابک 978-622-7016-55-0، پارسيان دانش پندار
 • آريا پارسا، ماکان، (1399)مديريت رفتارسازماني پيشرفته، شابک 978-622-78-96-97-6، پارسيان دانش پندار
 • آريا پارسا، ماکان، (1399)بازاريابي ويژه MBA، شابک 178-622-6512-59-6، پارسيان دانش پندار
 • پيتر ارس ، جورج ترک، (1392) ، رازهاي بازاريابي قدرتمند ، مترجم ماکان آريا پارسا، شهيد فهميده، شابک : 987-964-218-128-5
 • آريا پارسا ماکان، روابط فرد و سازمان، پارسيان دانش پندار، شابک 978-622-6512-54-1
 • آلن و بارابرا پيس، (1395)، آسايش در آرامش، مترجم ماکان آريا پارسا، خاموش، شابک : 978-600-95-874-2-1
 • اندرسون، توني،(1395) بازاريابي گوريلي، مترجم ماکان آريا پارسا، خاموش، شابک : 978-600-04-6597-1
 • رابينز،آنتوني ، (1396)، استوار، مترجم ماکان آريا پارسا، نقش مانا، شابک : 978-600-5956-52-8
 • آريا پارسا ماکان ، (1396)، بازاريابي نوگرا، نصوح، شابک : 978-600-5088-56-4
 • آريا پارسا ماکان ، (1396)، ناگفته هاي تاريخ تفکرات مديريت، نصوح، شابک : 978-600-5088-58-8
 • هيزلداين،سايمون ،(1398) مذاکره با دستان خالي ،مترجم ماکان آريا پارسا،پارسيان دانش پندار،شابک:978-99712-0-8
 • آريا پارسا ماکان ، (1397)بازاريابي وکسب وکار اسلامي، پارسيان دانش پندار،شابک:978-622-99614-1-4
 • آريا پارسا ماکان، مديريت کسب و کار نوين،پارسيان دانش پندار، شابک 978-622-6512-58-9
 • آکس جاش، آريا پارسا، ماکان، (1399)رژيم کتوژنيک، شابک 978-622-7016-18-5، پارسيان دانش پندار
 • آريا پارسا، ماکان، (1399)سياحت و مهاجرت تحصيلي و شغلي از ديدگاه اسلام، شابک 978-622-7016-45-01، پارسيان دانش پندار
 • ديويد مکريني، آريا پارسا،ماکان، (1399)توهم باهوشي 1، شابک 978-622-7296-00-6، پارسيان دانش پندار
 • https://pinshape.com/users/1834165-faragirfpe#designs-tab-open
 • https://www.demilked.com/author/faragirfpe/

سخنراني‌ها، همايش‌ها و کنفرانس‌ها داخلي و بين المللي

 • سخنران در سمينار ارتباطات موفق دانشگاه آزاد خميني شهر ارديبهشت 1389
 • سخنران در سمينار تويي که ذهن برنده اي در دانشگاه اصفهان ، ارديبهشت 1389
 • سخنران در سمينار تخصصي فنگ شويي و چيدمان ، خرداد 1389
 • سخنران در سمينار بررسي مخاطرات و آفات پوشاک ، مرداد 1389
 • سخنراني و معرفي کتاب فراتر از استراتژي ، منطقه آزاد کيش ، مهر 1389
 • سخنران در سمينار تخصصي روانشناسي فروش و بازاريابي با همکاري شرکت فکر برتر ، 1 بهمن 1389
 • سخنراني در سمينار روان شناسي فروش ، بهمن 1389 ، هتل آسمان
 • سخنراني سمينار زبان هاي خارجه ، اسفند 1389 ، دانشگاه صنعتي اصفهان
 • سخنراني در سمينار تخصصي تشريفات 1394
 • حمايت علمي و معنوي از همايش توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر سال 1395
 • حمايت علمي و معنوي از همايش اقتصاد مقاومتي سال 1395 شرکت در همايش اقتصاد مقاومتي
 • سخنراني در سمينار “ 25 راز موفقيت ” دانشگاه صنعتي اصفهان
 • سخنراني در سمينار “مهندسي ارتباطات موثر” دانشگاه اصفهان
 • سخنراني در اولين همايش بين المللي نقش اثربخش بانوان در برندهاي پايدار در مرکز همايش هاي بين المللي صدا و سيما ، آذر ماه 1396
 • سخنران و برگزارکننده اولين اجلاس ملي کارآفريني و مديريت کشور -اسفند 1396
 • سخنران و برگزارکننده دومين اجلاس ملي کارآفريني و مديريت کشور -اسفند 1397
 • سخنران و برگزارکننده سمينار بزرگ اميد (فرصت هاي کسب و کار و اشتغال براي جوانان) -ارديبهشت 1398
 • سخنران و برگزارکننده ي جشنواره اوقات فراغت سال 1398 با همکاري اداره ورزش و جوانان استان اصفهان
 • سخنراني در همايش ورزش، شهروندان و مديريت شهري – خرداد 1400
 • سخنران و برگزار کننده سومين اجلاس ملي مديريت و کارآفريني کشور – تير1400
 • سخنراني در سمينار هواپيمايي جمهوري اسلامي ( هما)
 • سخنراني در اولين رويداد کارافريني و توسعه کسب و کار با موضوع : فرصت هاي کار افريني در محيط دانشگاه (در اتاق بازرگاني اصفهان براي دانشجويان دانشگاه آزاد نجف آباد)
 • سخنراني با محوريت کارآفريني در آموزشگاه فني و حرفه اي دختران سبزوار ، 1396

 1. Leadership & Management (Leading & Managing of sale)
 2. Challenge of change
 3. Communicating Negotiation & Sale Management
 4. The Creative Versatility of Press Advertising
 5. Leadership & Heroes the Challenge of Business
 6. Internal Auditor training course
 7. The Creative versatility of press Advertising
 8. 6The world management forum
 9. Second word management forum2010
 10. The second world advertising forum
 11. Sales & marketing psychology
 12. Pars Development center of Electronic Training Courses

https://sketchfab.com/karmandandolat

https://www.atlasobscura.com/users/bvetxpfybxwco

http://forum.erickimphotography.com/member/karmandandolat

افتخارات:

 • دريافت کننده تنديس ملي رعايت حقوق مصرف کننده در چهارسال پياپي
 • تنديس طلايي ملـي رعـايت حقوق مصرف کنندگان وزارت صنعت،معدن و تجارت ايران سال 1399
 • تنديس نقره اي رعايت حقوق مصرف کنندگان وزارت صنعت معدن و تجارت ايران سال 1398
 • گـواهينامه ملـي رعـايت حقوق مصرف کنندگان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ايران سال 1397
 • گـواهينامه ملـي رعـايت حقوق مصرف کنندگان وزارت صنعت ، معدن و تجارت ايران سال 1396
 • تقديرنامه از طرف دکتر ايرج موفق، رياست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، سال 1399
 • تقديرنامه از طرف دکتر عباس تابش، معاون وزير و رييس سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليد کنندگان، سال 1399
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي مهندس حميدرضاصفائيان مديريت امور شعب بانک رفاه کارگران استان اصفهان، سال 1399
 • تقديرنامه چهارمين جشنواره فروش رايانه و تجهيزات ديجيتال
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي مهندس سيد محسن سجاد مدير کل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري اصفهان
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي ناصر اطرج خزانه دار و عضو هيأت رئيسه اتاق اصناف اصفهان
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي دکتر عباس رضايي استاندار و رئيس ستاد ساماندهي امور جوانان استان اصفهان
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي محمد علي احمدي رئيس شوراي هماهنگي و تبليغات اسلامي استان اصفهان
 • تنديس سپاس شرکت در دومين سمينار روانشناسي فروش و بازاريابي
 • گواهي شرکت در سمينار (استراتژي هاي تحول و موفقيت مديريت سازماني) از دانشگاه آزاد اسلامي
 • تقديرنامه هاي سخنراني (25 راز موفقيت) از دانشگاه صنعتي اصفهان
 • لوح سپاس سخنراني ( تويي که ذهن برنده اي ) از دانشگاه آزاد اسلامي
 • https://www.digitaldoughnut.com/contributors/xljuthidmjkw
 • https://www.ted.com/profiles/33626268
 • تقديرنامه از طرف اکبر امامي، رئيس اتحاديه عکاسان استان اصفهان
 • سپاسنامه حضور در همايش اقتصاد مقاومتي دانشگاه اصفهان
 • تقديرنامه آموزش الکترونيکي به شيوه نوين به عنوان دستاورد برگزيده در سومين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات مورد تاييد معاونت پژوهش و فناوري وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري
 • لوح سپاس از سازمان فرهنگي و صنايع دستي و گردشگري
 • لوح سپاس دستيابي به جايگاه مقام اول علم و فناوري از دانشگاه پيام نور اصفهان
 • تقديرنامه شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) جهت برگزاري سمينار “بازاريابي ويژه شرکت هاي هواپيمايي کم هزينه
 • تقديرنامه از اتحاديه صنف پوشاک
 • تقديرنامه از بانک صادرات ايران
 • لوح سپاس از دانشگاه پيام نور اصفهان
 • تنديس سپاس دستاورد برگزيده از سومين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات مراکز علمي کشور
 • تنديس سپاس نخستين سمينار فنگ شويي و چيدمان منزل
 • تنديس افتخار چهارمين جشنواره و نمايشگاه بين المللي رسانه هاي ديجيتال
 • تقديرنامه دومين ستاد بزرگداشت روز جهاني گردشگري
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي مهندس ايوب درويشي معاون توسعه و مديريت و منابع استانداري استان اصفهان، سال 1399
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي حسين سيستاني فرماندار اصفهان، سال 1399
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي حسين باقري مديريت اشتغال و کارآفريني اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعي استان اصفهان، سال 1399
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي مهندس محمود فرماني مدير کل سازمان استاندارد استان اصفهان، سال 1399
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي دکتر سيد حسن قاضي عسکر، معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استانداري، سال 1399
 • تقديرنامه از جناب آقاي داود بحيرايي شهردار شهر بهارستان سال 1399
 • انتخاب به عنوان مدير برتر فناوري اطلاعات کشور در سال 1396
 • اخذ لوح سپاس منتخب پژوهشي و دانشجوي برتر از دانشگاه آزاد اسلامي
 • تنديس همايش نگره هاي نوين آموزش در مهندسي حرفه اي از مرکز آموزش هاي تخصصي خانه صنعت و معدن ايران
 • https://www.nintendo-master.com/profil/elearnpars
 • تقديرنامه حضور در همايش، سومين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات مراکز علمي کشور
 • تقديرنامه حضور در همايش، چهارمين همايش ملي مديران فناوري اطلاعات مراکز علمي کشور
 • تنديس سپاس سخنراني ( مهندسي ارتباطات موثر ) دانشگاه اصفهان
 • تقديرنامه از طرف عليرضا نصر اصفهاني، رئيس شوراي اسلامي شهر اصفهان
 • تقديرنامه ازطرف حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد موسوي، معاون دانشجويي، فرهنگي و اجتماعي دانشگاه آزاد اسلامي
 • تقديرنامه ازطرف جناب آقاي جواد محمدي فشارکي مديريت نظارت و بازرسي اتاق اصناف اصفهان
 • انتخاب مدير مجموعه به عنوان مدير برتر فناوري اطلاعات پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران (ايرانداک) 1396
 • تقديرنامه از سازمان جهاد کشاورزي 1397
 • تقديرنامه از اتاق اصناف ايران 1397
 • تقديرنامه از رييس اتاق اصناف شهرستان سبزوار 1397
 • تقديرنامه دومين جشنواره ايده هاي برتر کارآفريني از دانشگاه حکيم سبزواري 1397
 • تقديرنامه از اصغر برشان،عضو شوراي اسلامي استان اصفهان
 • تقديرنامه از علي اصغر روشن بين،مدير فرودگاه سبزوار
 • تقديرنامه از سيد رمضان شجاعي کياسري،قائم مقام وزير کشور در امور بين الملل و رئيس مرکز اطلاع رساني وزارت کشور
 • تقديرنامه ازحبيب رضا ارزاني مدير کل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامي استان اصفهان
 • تقديرنامه از دکتر عباس خليلي،دانشگاه جامع علمي کاربردي مرکز مبارکه
 • تقديرنامه از احمد صمديه لباف،رئيس اتحاديه خرازي و تريکو
 • تقديرنامه از دکتر شيرين طغياني،رئيس کميسيون عمران،معماري و شهرسازي شوراي اسلامي شهر اصفهان
 • تقديرنامه از دکتر محمود شيخ الاسلامي ،رئيس دانشگاه پيام نور مرکز اصفهان
 • تقديرنامه از سرهنگ محسن گودرزي،رئيس مرکز علمي و کاربردي سپهبد شهيد علي صياد شيرازي
 • تقديرنامه ازمحسن مهر عليزاده استاندار سابق اصفهان،سال 1397
 • دريافت لوح سپاس از دانشگاه هاي اصفهان، صنعتي اصفهان، پيام نور و آزاد اسلامي
 • دريافت لوح و سپاس از معاونت پژوهش و فناوري وزارت علوم، تحقيقات و فناوري
 • https://www.metooo.io/u/elearnpars

سوابق همکاري

 1. سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان
 2. اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان
 3. کانون انجمن هاي صنفي کارفرمايان استان اصفهان
 4. سازمان مديريت و برنامه ريزي استان اصفهان
 5. انجمن صنفي کاريابي بين المللي ايران
 6. کانون کارآفريني استان اصفهان
 7. مرکز آموزش مهارتي و حرفه اي علوم پزشکي
 8. نظام رايانه اي کشور
 9. جهاد دانشگاهي واحد اصفهان
 10. دانشگاه اصفهان
 11. دانشگاه علوم پزشکي قم
 12. برگزاري سمينارهاي متعدد با دانشگاه ها و ارگان هاي دولتي
 13. اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي
 14. معاونت فرهنگي دانشکده برق و کامپيوتر دانشگاه صنعتي اصفهان
 15. پژوهشگاه علوم فناوري اطلاعات ايران
 16. موسسه آموزش عالي امين فولاد شهر
 17. مرکز آموزش هاي تخصصي خانه صنعت و معدن ايران
 18. سازمان آموزش فني و حرفه اي کشور
 19. سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي استان اصفهان
 20. دانشگاه آزاد اسلامي
 21. سازمان ملي استاندارد
 22. سازمان پست جمهوري اسلامي ايران
 23. انجمن علمي گياهان دارويي ايران

 1. اتحاديه صنف دفاتر مشاورين املاک شهرستان اصفهان
 2. دانشگاه پيام نور
 3. مرکز توسعه تجارت الکترونيک وزارت صنعت، معدن و تجارت
 4. ستاد فرماندهي رسانه ي بر خط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي
 5. اداره کل استاندارد و تحقيقات صنعتي ايران
 6. اتحاديه اصناف استان اصفهان
 7. اتاق بازرگاني، صنايع و معادن و کشاورزي اصفهان
 8. پژوهشگاه فناوري اطلاعات ايران
 9. دانشگاه صنعتي اصفهان
 10. سازمان مديريت برنامه ريزي کشور
 11. https://www.awwwards.com/elearnpars/favorites

بازدید : 14
دوشنبه 1 فروردين 1401 زمان : 8:28

a1_b5ra.jpg

اگر به دنبال بهترین سایت برای دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی و خارجی هستید، با ما در این مطلب همراه باشید.

ابتدا برای این که بتوانیم بهترین سایت دانلود فیلم و سریال را انتخاب کنیم، باید بدانیم که بهترین سایت چه ویژگی‌هایی دارد؟

ویژگی‌های بهترین سایت دانلود فیلم و سریال:

- دارای آرشیویی بروز و قدرتمند از فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی

- دارای دسته‌بندی کاربردی جهت دسترسی سریع به ژانر مورد علاقه

- دارای توضیحات و اطلاعات کامل از فیلم و سریال

- دارای رده بندی سنی

- دوبله فارسی و سانسور بودن فیلم‌ها و سریال‌ها

- فیلم‌ها و سریال‌ها باید دارای بالاترین و بهترین کیفیت باشند

- داراری تصاویر، تریلر یا تیزر از فیلم و سریال

- رایگان بودن فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی

- نیم بها بودن ترافیک دانلودی

- سریع، بروز و قدرتمند بود سایت

بهترین سایت:

حال کدام سایت دانلود فیلم و سریال وجود دارد که تمامی ویژگی‌های ذکر شده در بالا را یکجا داشته باشد؛ بله، همتا مووی بهترین سایت دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی و خارجی با لینک مستقیم و ترافیک نیم بها است که دارای آرشیو بزرگ و قدرتمند از جدیدترین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی و خارجی همراه با دسته بندی کاربردی و طراحی ساده و کاربرپسند برای دسترسی سریع به محتوای مورد نظر می‌باشد. به جرات می‌توان گفت که وبسایت همتا مووی نه تنها جزء بهترین سایت‌های دانلود فیلم و سریال ایران بلکه جزء برترین سایت‌های فارسی زبان ایران و جهان است.

بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی:

یکی از محبوب و پر طرف‌دار‌ترین خدمات وبسایت همتا مووی که دارای آرشیویی بروز و قدرتمند، دسته‌بندی کاربردی، توضیحات و اطلاعات کامل، رده بندی سنی و دیگر موارد ذکر شده، بهترین سایت دانلود فیلم دوبله فارسی در ایران و سایت‌های فارسی زبان جهان است که جدیدترین فیلم‌های سینمایی خارجی را با دوبله فارسی حرفه‌ای و امکان دانلود با لینک مستقیم و همچنین ترافیک نیم بها ارئه می‌کند.

بهترین سایت دانلود سریال دوبله فارسی:

اگر علاقه‌مند سریال‌های خارجی هستید و دوست دارید در کنار خانواده جدیدترین سریال‌های روز دنیا را با دوبله فارسی حرفه‌ای مشاهده کنید، قطعا وبسایت همتا مووی با دارا بودن آرشیویی بروز و قدرتمند می‌تواند به تنهایی شما را از مراجعه و گشت گذار در اینترنت به جهت پیدا کردن سریال دوبله فارسی بی‌نیاز کند؛ زیرا سایت همتا مووی بهترین سایت دانلود سریال دوبله فارسی در ایران و سایت‌های فارسی زبان دنیا است که جدیدترین سریال‌های خارجی را با دوبله فارسی حرفه‌ای و امکان دانلود با لینک مستقیم و همچنین ترافیک نیم بها ارئه می‌کند.

بهترین سایت دانلود رایگان فیلم ایرانی:

اولین، برترین، بزرگ‌ترین و بهترین سایت دانلود رایگان فیلم ایرانی با آرشیویی از جدیدترین فیلم‌های ایرانی در همه ژانرها، رایگان سایت همتا مووی می‌باشد. لازم به ذکر از که شما می‌توانید فیلم‌های ایرانی را در وبسایت همتا مووی با لینک مستقیم رایگان و ترافیک نیم بها دانلود نمایید.

به طور کلی وبسایت همتا مووی بهترین وبسایت ایرانی دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی و خارجی می‌باشد که دارای محتوای مناسب برای خانواده‌های ایرانی و فارسی زبان می‌باشد که تمامی خدمات آن به صورت کاملا رایگان ارائه می‌شود. برای دانلود رایگان فیلم و سریال ایرانی و خارجی کافی است تا آدرس دامنه hamtamovie.asia را در مرورگر خود وارد کنید یا نام همتا مووی را در موتور جستجوی گوگل تایپ کنید تا وارد رایگان سایت همتا مووی شوید.

بازدید : 15
دوشنبه 2 اسفند 1400 زمان : 8:35

Intrusion Detection در دوربين مدار بسته

تشخيص ورود غير مجاز Intrusion Detection در دوربين مدار بسته، براي شناسايي ورود غير مجاز افراد به يک محيط يا منطقه طراحي شده است. از اين قابليت در مکان هاي تجاري، صنعتي و نظامي براي محافظت در برابر سرقت، خرابکاري يا ورود غير مجاز افراد استفاده مي شود، معمولا اين قابليت اطلاعات مربوط به رويداد هاي رخ داده را ثبت کرده، و مديران اماکن را از وقايع مهم با خبر مي کند. از جمله مزاياي وجود اين قابليت در اماکن مختلف مي توان به موارد زير اشاره نمود:

 • شناسايي مشکلات با استفاده از سياست هاي امنيتي
 • مستند سازي تهديدات موجود
 • جلوگيري از نقض قوانين امنيتي

با ادغام سيستم هاي تشخيص نفوذ با سيستم هاي نظارت تصويري مدار بسته، امکان ضبط خودکار فعاليت هاي مزاحمين و خرابکاران فرآهم شده است. همچنين با اتصال اين فناوري به سيستم هاي ضد سرقت مانند قفل شدن خودکار درب ها مي توان امکان کنترل دسترسي بيشتري را براي افراد مختلف فرآهم نمود.

نحوه عملکرد سيستم تشخيص نفوذ

قابليت تشخيص نفوذ يکي از مجموعه ويژگي هاي هوشمند دوربين هاي مداربسته تحت شبکه است. اگر فردي وارد منطقه غير مجازي که به وسيله پارامترهاي مجازي در نرم افزار از پيش تعريف شده است شود، دوربين به طور خودکار اين رويداد را تشخيص داده و با به کار انداختن سيستم هاي آلارم اطلاع رساني مي کند.

نحوه عملکرد آن بدين شکل است که با استفاده از الگوريتم هاي تعريف شده در سيستم نرم افزاري خود به تجزيه و تحليل جزء به جزء ابعاد و ويژگي هاي ظاهري سوژه مي پردازد اين امر تا حدود زيادي دقت عمليات را بالا برده و مانع از ايجاد آلارم هاي کاذب (False alarm) مي گردد.

نحوه فعالسازي تشخيص نفوذ دوربين مداربسته

روش استفاده از تشخيص ورود غير مجاز Intrusion Detection در دوربين مدار بسته در چند مرحله زير شرح داده شده است:

 1. تعيين محدوده: ابتدا بر روي چک باکس Enable Intrusion Detection کليک کنيد. بر روي Draw Area کليک کرده و محدوده دلخواه را با کشيدن يک باکس مستطيلي فرضي تعريف و مشخص مي نماييم. دقت کنيد که در هنگام کشيدن اين باکس مستطيلي انتهاي خطوط به کاملا وصل شوند. در دوربين هاي سري اسمارت امکان پوشش 4 منطقه به طور همزمان وجود دارد. براي پاک کردن مستطيلي که کشيده ايد مي توانيد بر روي گزينه Clear کليک کنيد. همچنين پارامتر هاي هر منطقه مي تواند به صورت جداگانه تعريف شود.
 2. آستانه زماني (Threshold): حال نوبت به تنظيمات منطقه مورد نظر مي رسد پس از مشخص نمودن محدوده دلخواه نوبت به تنظيم آستانه زماني يا Threshold است. منظور از آستانه يا Threshold در واقع مدت زماني است که جهت به صدا در آمدن آلارم ها پس از ورود سوژه نفوذي نياز است. دامنه آستانه زماني مي تواند از 0 تا 10 ثانيه باشد. اگر اين عدد را بر روي صفر بگذاريد بلافاصله پس از ورود سوژه به محدوده آلارم به صدا در مي آيد.
 3. ميزان حساسيت (Sensivity): مفهوم ديگري که در تنظيمات تشخيص نفوذ وجود دارد مفهوم حساسيت يا Sensivity است که مي تواند از 0 تا 100 درصد باشد. مقادير مربوط به آن ابعاد سوژه را در مقايسه با منطقه مورد نظر تحليل و بررسي مي نمايد. بدين ترتيب تنها ورود سوژه هايي با ابعاد مشخص و از پيش تعيين شده منجر به به صدا در آمدن سيستم هاي آلارم مي گردد.
 4. تعيين ميزان درصد ابعاد سوژه: اين گزينه تعيين مي کند که چه ميزاني از سوژه که منطقه مورد نظر را اشغال مي کند باعث فعال شدن آلارم ها مي شود. مقدار اين پارامتر در محدوده 100-1 است. براي مثال اگر عدد آن را بر روي 50% با وارد شدن نيمي از سوژه به منطقه آلارم ها به صدا در مي آيند.

تفاوت بين تشخيص نفوذ و تشخيص حرکت (Motion Detection)

قابليت تشخيص حرکت هايک ويژن مي تواند سوژه هاي متحرک را در منطقه تعريف شده تشخيص دهد و اقدام لازم را در ابطه با آن انجام دهد براي مثال عمليات ضبط را شروع کند و يا آلارم ها را به صدا در آورد در اين روش براي اينکه سوژه مورد نظر به درستي تشخيص داده شود و از آلارم هاي کاذب جلوگيري شود بسته به مکان مورد نظر مي توان از تنظيمات عادي يا پيشرفته استفاده نمود.

اما در قابليت تشخيص نفوذ، ورود غير مجاز به منطقه مورد نظر مد نظر است و در صورت نفوذ سوژه به آن آلارم ها به صدا در مي آيند. در قابليت تشخيص نفوذ زماني که طول مي کشد تا ورود سوژه به منطقه مورد نظر تشخيص داده شود و نسبت به آن اقدامي صورت گيرد (براي مثال فعال شدن زنگ هاي هشدار) بسيار مهم است.

چگونه از وقوع آلارم هاي کاذب جلوگيري نمائيم؟

يکي از مشکلاتي که در استفاده ازتشخيص ورود غير مجاز Intrusion Detection در دوربين مدار بسته وجوزد دارد اين است که گهگاه در زمان فعال بودن آن به اشتباه آلارم هاي کاذب ارسال مي کند براي جلوگيري از اين مسئله بايد 4 پارامتر را در نظر بگيريد:

 1. منطقه مورد نظر
 2. آستانه زماني (بين تشخيص و اقدام)
 3. ميزان حساسيت
 4. ابعاد سوژه هاي مختلفي که براي نرم افزار تعريف مي شوند

در بررسي که انجام شده بين تصاويري که به درستي تشخيص داده شده اند و آنهايي که آلارم کاذب داشتند مي بايست يک نکته مهم را در نظر گرفت و آن تعيين ابعاد دقيق سوژه (به صورت درصد) است. براي مثال اگر درصد را بسيار کم در نظر بگيريد آلارم هاي مربوط به ورود سگ و گربه و … را نيز دريافت مي کنيد.

همچنين نسبت ابعاد سوژه به ابعاد منطقه مورد نظر نيز مهم است و بايد توجه داشت که درصدي که براي ابعاد سوژه انتخاب کرده ايد چه ميزان از محدوده مورد نظر را اشغال مي کند. نکته ديگري که در بررسي ها مشخص شد آلارم هاي کاذبي است که بر اثر عوامل ديگر مانند نور چراغ ماشين ها يا رد شدن حشرات ايجاد مي شوند که در حد کمتر از يک ثانيه اتفاق مي افتند. پس آستانه زماني را نبايد بسيار پايين در نظر گرفت.

 1. قابليت تعقيب هوشمند (Smart Tracking) دوربين مداربسته
 2. دوربين مداربسته ضد آب چيست؟
 3. EOC در دوربين مدار بسته
 4. فناوري هاي EIS و OIS

بازدید : 13
سه شنبه 14 دی 1400 زمان : 12:16

استاندارد PSIA دوربين مداربسته

استاندارد PSIA، با نام کامل Aliance Interoperability Security Physical Security است که در سال 2008 با هدف ايجاد رابط هايي استاندارد براي سخت افزارهاي فيزيکي و سيستم عامل هاي نرم افزاري طراحي شد. استاندارد PSIA به دنبال ايجاد قابليت سازگاري ميان سيستم هاي امنيتي مبتني بر شبکه مي باشد. بيش از 50 توليد کننده سيستم هاي مداربسته از قبيل Honywell، Tyco، United Technologies، Milestone، Allegion و .. از استاندارد PSIA پيروي مي کنند.

ظاهرا استاندارد و پروتکل هاي دوربين هاي مداربسته سهم بزرگي در رشد وتوسعه سريع بازار اين محصولات دارند. استاندارد PSIA و ONVIF هر دو از استاندارد و پروتکل هاي بزرگي هستند که به طور جهاني توسط محصولات نظارتي تحت شبکه بکار گرفته شده اند. از يک طرف، اين استانداردها هزينه و پيچيدگي هاي سيستم هاي نظارت تصويري را کاهش داده و از طرفي مشکل عدم سازگاري و تعامل ميان دستگاه هاي مختلف از برندهاي متفاوت را نيز حل کرده است. در گذشته توليد کنندگان دوربين هاي مداربسته با مجموعه اي از استانداردهاي تصاوير ويدئويي مواجه بودند که هر کدام داراي گزينه هاي متفاوتي بودند و همين امر انتخاب را مشکل کرده بود. در هر کدام از اين پروتکل ها اشکالاتي به چشم مي خورد که سازگاري دستگاه ها را دچار نقص مي کند.

تاريخچه

استاندارد ONVIF نيز در سال 2008 راه اندازي شده است، ONVIF نام اختصاري Open Network Video Interface Forum است، و سازماني است که به رهبري شرکت هايي همچون سوني، اکسيس و بوش مديريت مي شود. پس از 8 سال فعاليت، ONVIF تبديل به يک استاندارد جهاني مي شود که قصد دارد ارتباطات و مشکلات پردازشي مابين محصولات مداربسته از برندهاي مختلف را حل کند. اين استاندارد در حال حاضر داراي پروفايل هاي S، C، G، و Q و است. اين پروفايل ها با توجه به نوع کاربردشان هر کدام داراي ويژگي هاي اختصاصي هستند. در حال حاضر بيش از 1000 شرکت توليد کننده به عضويت ONVIF درآمده اند.

همانطور که قبلا اشاره کرديم، استاندارد PSIA و ONVIF استانداردهاي اصلي در جهان هستند که توسط دوربين هاي مداربسته تحت شبکه مختلف استفاده مي شوند. با اين حال، ONVIF گروه بزرگتري از توليد کنندگان را شامل مي شود و ميليون ها محصول مداربسته با استاندارد ONVIF سازگار هستند. به نظر مي رسد استاندارد PSIA به دليل عدم پشتيباني توسط توليد کنندگان و نيز به دليل عدم تلاش خود شرکت براي ارتقا استاندارد هاي خود از گردونه رقابت خارج شده است. با اين حال، برخي از شرکت ها مانند هايک ويژن محصولات خود را با هر دو استاندارد PSIA و ONVIF ارائه مي کنند.

تفاوت هاي ميان استاندارد PSIA و ONVIF

از آنجا که هر دو اين استانداردها ماموريت و هدف مشابهي دارند. به نظر مي رسد هم توليدکنندگان از ترديد در انتخاب هرکدام رنج مي برند، و هم بسياري از کاربران نيز تفاوت بين آنها را نمي دانند. معيارهاي تمايز اين استانداردها شامل تشخيص دستگاه در شبکه، تنظيمات دستگاه، تحليل رخدادها، کنترل دوربين PTZ، تجزيه و تحليل ويدئويي، سيستم آلارم، پخش تصاوير و … است.

1. با توجه به بررسي هاي صورت گرفته، استاندارد PSIA داراي ويژگي هاي عمومي تري براي محصولات و تجهيزات مداربسته مانند اکسس کنترل ها، تجهيزات ذخيره سازي و … است. در حالي که به نظر مي رسد ONVIF براي حل مشکل عدم تطابق محصولات، بيشتر بر تجزيه و تحليل ويدئويي به ويژه در دوربين هاي شبکه متمرکز است.

2. استاندارد PSIA از ساختار (REST) براي خدمات دهي در وب استفاده مي کند. در حاليکه، استاندارد ONVIF بر اساس استاندارد پلت هاي فرم باز مانند XML (براي نحوه توضيح داده ها)، SOAP 1.2 براي انتقال پيام و WSDL براي توصيف خدمات ساخته شده است. تقريبا تمامي سرويس هاي وب امروزي از REST براي ارائه خدمات استفاده مي کنند و استفاده از آن در مقايسه با SOAP بسيار آسانتر است.

3. ONVIF مي تواند 100 درصد قابليت همکاري بين محصولات را تا آنجايي که مرتبط به تشخيص دستگاه در شبکه است، تضمين نمايد. البته اين امر به طور کلي به شرط استفاده از فناوري مايکروسافت محور (WS Discovery) براي مکانيسم کشف دستگاه است. اين به اين معني است که همه دستگاه هاي شبکه سازگار با ONVIF بايد روش WS Discovery را به کار گيرند.

استاندارد PSIA از چندين مکانيسم مختلف براي کشف دستگاه استفاده مي کند، از جمله Bonjour، uPnP، Zeroconf. در حالي که PSIA انعطاف بيشتري براي انتخاب نوع مکانيزم براي کشف دستگاه نشان مي دهد، اما در عين حال نيز منجر به پيچيدگي پروسه اتصال محصولات سازگار با PSIA مي شود. به عنوان مثال، يک دوربين سازگار با PSIA که از Bonjour استفاده مي کند نمي تواند با يک سيستم مديريت ويدئويي با قابليت پشتيباني از UPnP کار کند، هرچند که هر دو با استاندارد PSIA سازگار هستند.

4. در مقايسه با ONVIF استاندارد PSIA نمي تواند به طور 100 درصد سازگاري ميان دستگاه هاي مختلف را تضمين کند. دليل آن اين است که PSIA از يک قالب پيام عمومي براي رويدادها و اعلان ها استفاده مي کند، در حالي که اطلاع رساني رويدادها در ONVIF بر اساس چارچوب WS-Notify است.

پروتکل ONVIF در دوربين مداربسته چيست و کاربرد آن چگونه است ؟

کلمه ONVIF کوتاه شده عبارت Open Network Video Interface Forum به معني انجمن ارتباط باز ويديو (نظارت تصويري) تحت شبکه است .اين سازمان به عنوان رابطي بين دوربين هاي IP با سيستم هاي مديريت تصوير VMS شناخته شده است.

در واقع ONVIF يک شرکت تجاري است که در سال 2008 توسط سه شرکت اکسيس، بوش و سوني تاسيس شد. داراي 400 عضو بوده و هدف آن يکپارچه سازي تجهيزات امنيتي نطارت تصويري است، که توسط ساير توليد کنندگان محصولات نظارت تصويري مورد استفاده قرار ميگيرد.

در واقع پروتکل ONVIF تنها استاندارد حوزه سيستم مداربسته نظارت تصويري نيست، بلکه استاندارد ديگري به نام PSIA وجود دارد که قبل از ONVIF ارائه شد، اما برخلاف ONVIF پشتيباني عظيم توليدکنندگان اين صنعت را بدست نياورد. بنابراين، پس از مدتي استاندارد ONVIFبه عنوان پروتکل استاندارد مورد استفاده در اکثر توليدکنندگان دوربين هاي IP و سيستم هاي نظارت تصويري مورد استفاده قرار گرفت.

سهم بازار شرکت ONVIF در بازار هاي VMS از دوربين هاي IP بوده، و سهم بازار شرکت PSIA بييشتر در بازار کنترل تردد و کنترل دسترسي مي باشد.

درحقيقت VMS يک نرم افزار نظارتي است، که به شما اين اجازه را مي دهد تا تصاويريک يا چند دوربين مداربسته IP را مشاهده يا مديريت نماييد.

بيشتر بخوانيد: داهوا دوربين مدار بسته

از مشکلات بزرگ تجهيزات نظارت تصويري تحت شبکه، يک پارچه سازي آنها بود. يعني اينکه دوربين ها و تجهيزات ديگر مدار بسته قادر به ارتباط با يکديگر نبودند، و اگر در يک شبکه دوربين نظارتي مي خواستيم دوربيني با برند ديگري استفاده کنيم اين امکان وجود نداشت وبطور يقين مي بايست محصولات از يک برند انتخاب مي شدند. در واقع ONVIF يک توافق نامه جهاني يا يک پروتکل جهاني است، که اکثر دوربين هاي مداربسته و دستگاه‌هاي جديد از اين پروتکل پشتيباني مي‌کنند. پروتکل ONVIF يک پروتکل جهاني براي ايجاد ارتباط استاندارد ميان دوربين هاي مداربسته تحت شبکه و دستگاه هاي ضبط کننده تصويربا برند‌هاي مختلف مي‌باشد. با استفاده از پروتکل ONVIF اين امکان براي دوربين هاي تحت شبکه بوجود مي ايد تا بدون توجه به برند بتوانند با هم ارتباط برقرار کنند.

بطور کلي هدف اين پروتکل که تحت انجمن جهاني ONVIF مطرح گرديده است، شامل:

 • استاندارد سازي ارتباط بين تجهيزات حفاظتي تحت شبکه
 • امکان استفاده از دوربين ها در شبکه بدون توجه به مدل يا برند
 • امکان دسترسي تمامي شرکت ها و توليد کنندگان به تکنولوژي ارتباطي در ONVIF

ويژگي هاي ONVIF

قابليت هاي مختلف قابل استفاده مانند آلارم هشدار، تجزيه و تحليل ويدئو، صدا و کنترل دوربين PTZ، به نسخه يا ورژن پروتکل بستگي دارد، نسخه هاي X.1 بسيار قديمي هستند. عملا ديگر مورد استفاده قرار نمي گيرند. نسخه هاي X.2 پروتکلONVIF داراي پروفايل‌هاي مختلفي هستند. هر پروفايل از قابليت هاي ارتباط و همکاري خاصي از ويژگي‌هاي بين دستگاه ها پشتيباني مي‌کند.

پروفايل هاي ONVIF

پروفايل S: اين پروفايل، سيستم‌هاي ويدئويي IP مانند صدا و تصوير وکنترلهاي دوربين PTZ خروجي رله، تغيير پارامترهاي تصوير ،Multicast را بعهده دارد.

پروفايل C: اين پروفايل‌ به سيستم‌هاي کنترل تردد، و دوربين مدار بسته تحت شبکه ،تظيمات و اطلاعات سايت، مديريت هشدار و رويداد، کنترل دسترسي را بعهده دارد.

پروفايل G: اين پروفايل ذخيره سازي ، ضبط ، جستجو و بازيابي ويدئو را انجام مي دهد.

پروفايل Q: اين پروفايل کشف و پيکربندي دستگاه و همچنين مديريت گواهينامه هاي TLS را نشان مي‌دهد.

پروفايل A: اين پروفايل دسترسي براي بازيابي اطلاعات ، وضعيت و رويدادها و پيکربندي موجوديت‌هاي مرتبط با سيستم کنترل دسترسي فيزيکي (PACS) مانند قوانين دسترسي ، اعتبارنامه‌ها و برنامه ها را انجام مي دهد.

پروفايل :T اين پروفايل وظيفه پشتيباني از ويژگي‌هاي ويدئو مانند استفاده از فرمت‌هاي رمزگذاري H.264 وH.265 ، تنظيمات تصويربرداري و رويدادهاي هشدار مانند تشخيص حرکت را بعهده دارد.

مزيت اصلي اين استاندارد، آزادي عمل براي انتخاب سخت افزار از هر سازنده است که با اين استاندارد کار مي کند. با اين استاندارد، ديگر کاربر به يک راه حل و تکنولوژي اختصاصي و منحصر به فرد وابسته نيست. پلت فرم ONVIF اکثر مزايايي که دوربين هايIP ارائه مي دهند را با خود به همراه دارد و همانطور که دستگاه هاي ONVIF گسترش يافته و به عنوان يک جريان اصلي شناخته شدند ، تامين کنندگان نرم افزارها، وقت کم تري را صرف ادغام برنامه هاي راه اندازي اختصاصي مي کنند و درمقابل قابليت هاي جديد را توسعه مي دهند.

بيشتر بخوانيد: هايک ويژن نصب دوربين مداربسته

مزاياي پروتکل ONVIF

مزيت اصلي اين استاندارد، آزادي عمل براي انتخاب سخت افزار از هر سازنده است که با اين استاندارد کار مي کند. با اين استاندارد، ديگر کاربر به يک راه حل و تکنولوژي اختصاصي و منحصر به فرد وابسته نيست. پلت فرم ONVIF اکثر مزايايي که دوربين هايIP ارائه مي دهند را با خود به همراه دارد و همانطور که دستگاه هاي ONFIV گسترش يافته و به عنوان يک جريان اصلي شناخته شدند ، تامين کنندگان نرم افزارها، وقت کم تري را صرف ادغام برنامه هاي راه اندازي اختصاصي مي کنند و درمقابل قابليت هاي جديد را توسعه مي دهند.

معايب ONVIF

ممکن است هنگامي که از نرم افزار استفاده مي کنيد برخي از ويژگي ها و ارتقاء سازي هاي دوربين IP موجود نباشد. براي استفاده بهينه از اين ويژگي ها ممکن است نياز باشد تا از نرم افزار اختصاصي خود سازندگان استفاده نماييد يا نرم افزاري را انتخاب کنيد که اين ارتقاء سازي را پشتيباني مي کند.

بازدید : 13
سه شنبه 7 دی 1400 زمان : 21:10

مرتب کردن کانال تلويزيون ال جي

اين منو شامل گزينه هاي متعدد، تقريبا همه عملي و مفيد است. شما مي توانيد ليست هاي قابل تنظيم، کانال هاي سازمان يافته، و بيشتر با درج اين تنظيمات و انجام برخي تنظيمات ساده داشته باشد. اين منو 'مديريت برنامه' در برخي از مدل هاي تلويزيون ال جي و 'ويرايش کانال ها' بر روي برخي مدل ها ناميده مي شود و در منوي 'کانال ها' يا 'Setup' دستگاه قرار دارد. توجه داشته باشيد که براي اعمال تنظيمات بر روي تمام کانال هاي تلويزيوني، بايد گزينه DTV را براي دسترسي به تمام کانال ها انتخاب کنيد. در اين بخش به جزئيات هر بخش از اين منو مي رويم:

کانال هاپ گزينه در تلويزيون ال جي

پريدن کانال زماني است که هنگام تعويض کانال ها نمي خواهيد يکي از شبکه ها را ببينيد و در واقع وقتي کانال ها را تغيير مي دهد، بدون مشاهده از اين کانال عبور کنيد.

در برخي از مدل ها، اين گزينه با يک رنگ مشخص شده است، و هنگامي که کليد رنگ مربوطه را انتخاب مي کنيد، مي توانيد گزينه پرش از آن کانال را انتخاب کنيد. در برخي از مدل ها مي توانيد کانال هاپ را با کليک بر روي گزينه اي به نام 'هاپ' و انتخاب کانال يا برعکس فعال کنيد. توجه داشته باشيد که اگر شماره کانال دقيق را انتخاب کنيد، آن شبکه ظاهر مي شود.

بلوک و باز کردن کانال ها در تلويزيون ال جي

در صورت لزوم مي توانيد کانال ها و برنامه ها را مسدود کنيد. اين گزينه در منو با عنوان 'باز کردن / باز کردن قفل' و يا 'قفل / باز کردن قفل' در دسترس است. براي مسدود کردن کانال ها، در بعضي از مدل ها بايد کليد رنگي کنار کلمه قفل را انتخاب کرده و کانال را قفل کنيد. در برخي از مدل ها مي توانيد با انتخاب کليد قفل و کانال مورد نظر آن را قفل کنيد. براي اين کار بايد رمز عبور قبلي را که براي دستگاه تنظيم کرده ايد داشته باشيد و وقتي رمز عبوري را که براي دستگاه انتخاب کرده ايد وارد کنيد، مي توانيد مجوز قفل کانال را صادر کنيد. رمز عبور پيش فرض براي برخي از مدل ها 0000 است. اگر رمز عبور خود را فراموش کرده ايد، بايد رمز عبور تلويزيون ال جي خود را ريست کنيد.

مورد علاقه ال جي کانال هاي تلويزيون

شما مي توانيد يک ليست از کانال هاي مورد علاقه ايجاد و سپس دسترسي به آن کانال ها با انتخاب کليد FAV و يا با انتخاب ليست پخش خود را در بخش ليست. براي انجام اين تنظيمات مي توانيد بخش مديريت کانال يا ويرايش را وارد کنيد يا حتي کانال هايي را که مي خواهيد در ليست قرار دهيد با انتخاب کليد FAV انتخاب کنيد.

گهگاه سيل کانال ها در تلويزيون ال جي وجود دارد و کانال هاي ديگر به صورت دنباله دار نمايش داده نمي شوند. دو راه براي مرتب سازي کانال ها وجود دارد و اگر با روش اول نتيجه نزنيد، بهتر است روش دوم را انجام دهيد. اين دو روش به اين قرارند:

حذف کانال‌ها و کانال‌يابي مجدد

براي حذف کردن تمامي کانال‌ها، وارد قسمت کانال‌يابي خودکار شويد و گزينه شروع را انتخاب کنيد.

کانال‌يابي را زماني که تا حدود %10 الي %15 انجام شد، متوقف کنيد.

سپس کانال‌يابي مجدد را به صورت کانال يابي دستي بر اساس فرکانس‌هاي منطقه‌ي انجام دهيد.

ويرايش کانال‌ها

براي مرتب‌سازي کانال از طريق ويرايش کانال با توجه به مدل دستگاه وارد منوي ويرايش برنامه يا مديريت کانال شويد.در اين منو، کانالي که قصد داريد جابه جا کنيد را انتخاب نماييد. سپس گزينه‌ي «ويرايش شماره کانال» را از بالا يا پايين صفحه انتخاب کنيد. اين بخش در مدل‌هاي مختلف متفاوت است و در بعضي از مدل‌ها با رنگ مشخص شده، که لازم است دکمه‌ي رنگي مربوط به آن گزينه را فشار دهيد. سپس در صفحه‌اي که باز مي‌شود، شماره کانالي جديد براي شبکه‌ي مورد نظرتان وارد کرده و سپس تاييد کنيد.

در صورتي که مدل تلويزيون شما اين گزينه را ندارد، مي‌توانيد از گزينه‌ي جابه‌جايي/ انتقال نيز استفاده کنيد، اما اين گزينه به طور کلي محل قرارگيري دو کانال را تغيير مي دهد و فقط شماره گذاري دو کانال را با هم جا به جا مي‌کند.

منبع : کاردرست تعمير

http://kardorosttamir.com/%d9%85%d8%b1%d8%aa%d8%a8-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d9%84-%d8%aa%d9%84%d9%88%db%8c%d8%b2%db%8c%d9%88%d9%86-%d8%a7%d9%84-%d8%ac%db%8c/

https://www.pinterest.com/pin/1048142513247611959/

https://spark.adobe.com/page/svkNWFtTPpcb9/

https://sites.google.com/view/kardorosttamir/home

https://onlineproofing.home.blog/2021/11/21/kardorosttamir/

https://mollyconner3.tumblr.com/

https://myspace.com/mollyconner3

https://twitter.com/MdTarik71524315/status/1462334185264148484

https://disqus.com/by/mollyconner3/about/

بازدید : 17
سه شنبه 7 دی 1400 زمان : 11:09

مدل‌سازي و طرح‌ ريزي در طراحي معماري يا ايجاد تصوير ذهني خيالي يا واقع گرايانه در معماران بيشتر در طراحي ويلا نمود پيدا مي کند.هنر يا فرايند نقش زدن براي نشان دادن بهترين طرح و افزودن بهترين فرم زيباشناختي سنجيده شده، خلاقيت معماري را در آرشيتکت‌هاي رشته طراحي معماري مخصوصا ويلا به ارمغان آورده است.

به سبب وجود تراکم بالاي شهرها، طراحي و ساخت ويلا در نواحي غير شهري تبديل به گرايش محبوب و رايجي در حوزه ساخت و ساز فضاهاي مسکوني شده است.

ويلا به عنوان زير مجموعه اي از منازل مسکوني، فضاي سکونتي است که علاوه بر ويژگي هاي عمومي سکونت پذيري، داراي ظرفيت ها و ويژگي هايي است که مختص يک زندگي آرام وگذران اوقات مفرح است.
ويلا يک منزل مسکوني براي تعطيلات و تفنن مي باشد گرچه مي تواند بنابر شرايطي براي اقامت دائم نيز مورد استفاده قرار بگيرد.

طراحي ويلا زمستان-روستيک

به دليل وجود فضاي باز در اطراف بناي ويلا طرح و عملکرد ويلا پيوسته و در ارتباطي تنگاتنگ با فضاهاي بيروني و طبيعي شکل مي گيرد.
وجود اين فضا، آزادي نسبي براي ايجاد طرح هاي متنوع در فضاهاي داخلي و خارجي ويلا فراهم مي آورد و به لطف تکنولوژي در حال پيشرفت خلق فرم هاي خلاقانه و متنوع امکان پذير است.
ارتباط با محيط پيراموني از طريق بازشوها و فضاهايي مانند ايوان ها، بالکن ها و تراس ها بدون محدويت ديد، مهمترين عامل جذابيت ويلاها مي باشد ولي اين ارتباط به گونه اي است که مخل حريم خصوصي نمي شود.

وسعت فضايي ويلا مي تواند در خدمت ايجاد امکانات تفريحي و ورزشي و خانوادگي قرار گيرد، بدين رو يک فضاي مسکوني چندمنظوره با هدف ارتقاي کيفيت زندگي و برآوردن نيازهاي مادي و رواني خلق مي شود.

واژه شناسي ويلا

در زبان انگليسي و فرانسه ويلا به ساختمان هايي با چهار نما که در مناطق ييلاقي ساخته مي شود گفته مي شود.
در ايران ويلا به خانه هاي مسکوني با فضاهاي باز و چهار نما آزاد ،که اغلب در حومه شهرها و نواحي خوش آب و هوا ساخته مي شود،اطلاق مي شود که براي تعطيلات و گذراندن اوقات فراغت و يا سکونت دائم مورد استفاده قرار مي گيرد.

چرا طراحي ويلا؟

مدل‌سازي ويلا يا نقشه‌کشي ويلا يا نقشه‌ريزي ويلا عنوان‌هايي هستند که در رشته معماري فقط مربوط به ظاهر ويلا نيستند؛ بلکه استفاده درست از کانسپت‌هاي فضايي، ترسيم تصوير ذهني و اصول طراحي ويلا را شامل مي‌شود.

نقشه ويلا، ترسيمي از فضاهاي موجود، فضاهاي بلااستفاده، فضاهاي بکر را براي معمار به وجود مي‌ آورد به طوري که معمار با خلاقيت مي‌تواند با استفاده از هوش خود که با ايده آل‌هاي کارفرما که وجود دارند و با ابزارهايي که در اختيار دارد پيش طرح ويلا يا اسکيس طراحي ويلا را به کارفرما ارائه دهد.

گروه معماري ويلا1000 با در اختيار داشتن بهترين آرشيتکت‌هاي طراح با تجربه، بيش از 15 سال اين اميد را به کارفرمايان خود مي‌دهد که با داشتن 800 نمونه طراحي ويلا و 142 پروژه ساخت ويلا، نيازي را در هيچ يک از مراحل کار از طراحي تا مشاوره تا اجرا حس نکنند و با خيال مطمئن پروژه خود را به ثمر برسانند.

تماس با ما و مشاوره

نگاه گذرا به برخي از پروژه هاي طراحي ويلا

طراحي ويلا

طراحي ويلا

چگونه طراحي ويلا صورت مي‌پذيرد؟

طراحي ويلا تخصص ماست.اولين تيم تخصصي طراحي ويلا در ايران با 15 سال سابقه طراحي و ساخت ويلا همراه با مشاوره و برآورد هزينه رايگان جهت طراحي و اجراِي ويلا

در آتليه طراحي ويلاي رضا طاهري (villa1000)، پس از ورود کارفرما، نمونه طرح‌هاي ويلا که بالغ بر 600 پروژه طراحي است در اختيار کارفرما قرار مي‌گيرد؛ اين مرحله که پيش نياز صحبت است، اطمينان خاطر بيشتري به کارفرما مي‌دهد که با چه شرکتي قصد امضاي قرارداد را دارد، براي شرکت ما بسيار حائظ اهميت است.

پس از اينکه ترسيم ذهني آينده طرح ويلا صورت پذيرفت، در صورت صلاح ديد کارفرما امضاي قرارداد طراحي پلان ويلا، طراحي نما ويلا، طراحي محوطه ويلا، طراحي داخلي ويلا و در نهايت در صورت خواست کارفرما ساخت ويلا صورت مييپذيرد.در طول کليه مراحل امکان مشاوره تخصصي از مشاوران مجرب ويلا1000 وجود خواهد داشت.

شروع اجراي طرح پلان و کانسپت اوليه ويلا

پس از امضاي قرارداد؛ نحوه انجام کار،جلسات و زمان لازم براي طراحي ويلا و تفاهم اوليه، معماران ابتدا شروع به طراحي پلان اوليه ويلا مي‌کنند، اين پلان برگرفته از سلايق و اصول و صحبت‌هاي صورت گرفته انجام مي‌پذيرد.انتخاب سبک طراحي‌ ويلا که شامل طراحي‌ ويلا مدرن،کلاسيک يا روستيک مي‌شود نيز شامل خواهد شد(پيشنهاد ويلا1000 اين است که نمونه کارهاي ما را که بر اساس سبک طراحي دسته بندي شده اند را ديدن بفرماييد).

پس از اين مراحل،اسکيس يا طرح اوليه ويلا صورت مي‌پذيرد، در ادامه هم براي اينکه ايرادهاي احتمالي و نقطه نظرات دريافت شود جلسه‌اي گذاشته ميشود و در نهايت ترسيم طرح اوليه، پلان و سبک ويلا تکميل مييشود.

چه وقت طراحي اصلي ويلا آغاز خواهد شد؟

پس از اينکه طراحي پلان و طرح اوليه (اسکيس) به پايان رسيد، معمار طراح با استفاده از ابزارهايي که دارد (که برنامه‌اي که روي آن طراحي انجام مي‌شود برنامه طراحي 3dmax است) شروع به طراحي ويلا با استفاده از طرح اوليه و پلان مي‌کند (زمان لازم اين مرحله نيز توسط مدير آتليه به کارفرما گفته خواهد شد).در اين مرحله اوج خلاقيت معماري در ويلا نمايان خواهد شد؛ هوش و حس معمار و تصوير ذهني معماري که در ذهن دارد کمک مي‌کند تا ترسيم و ديزايني که در ذهن معمار وجود دارد با حس زيبايي شناختانه که در ذهن خود پرورش داده است در هم آميخته شود و يک طراحي‌ ويلا رويائي طبق سليقه کارفرما ارائه کند.

پس از طراحي رندر، کارفرما اين حق را خواهد داشت تا بتواند طبق خروجي طرح ويرايش انجام دهد که ضوابط آن در قرارداد قيد خواهد شد.

چه چيز را در ساخت ويلا بايد مورد توجه قرار دهيم؟

 • منابع مالي را مورد نظر قرار دهيد.
 • شرکت طراحي ويلا‌ انتخاب کنيد که تخصصي کار مي‌کند.
 • همواره در روند طراحي قرار گيريد همچنين با مشاور يا طراح خود در تماس باشيد.
 • مجوزهاي ساخت ويلا را در منطقه خود را مورد بررسي قرار دهيد.
 • با برنامه پيش برويد و از کارشناسان کمک بگيريد.
 • از مشورت گرفتن نترسيد، از آن به بهترين نحو استفاده کنيد.
 • سبک طراحي ويلا، مزايا و معايب آن را مورد بررسي قرار دهيد.

چه طراحي ويلا، براي داشتن يک ويلاي زيبا، لازم و تاثيرگذار است؟

چرا طراحي ويلا، براي داشتن يک ويلاي زيبا لازم و تاثيرگذار است؟

امروزه ساخت ويلا در نقاط بسياري از کشور رايج است. اما هر خانه ويلايي با هر طرح و کيفيتي، زيبا، راحت و مورد پسند کارفرمايان نيست. در اينجاست که اهميت طراحي در ويلا خود را نشان مي‌دهد.

طرح خوب، زير بناي يک ويلاي لوکس و شيک است.

طراحي هنرمندانه ويلا با ديد به خصوصيات سايت ويلا، ابعاد زمين، تعداد طبقات، خواسته هاي کارفرمايان شکل ميگيرد. قبل از مرحله ساخت، در طرح ويلا، پلان ويلا مجسم ميشوند. نرم افزارهاي پيشرفته مدلسازي، افراد را قادر مي سازد طرح ويلاي شخصي خود را قبل از ساخته شدن ببينند و هر تغييري که مي خواهند را در آن اعمال کنند.طراحي اصولي ويلا در واقع اصلي‌ترين قدم براي داشتن يک ويلاي زيبا است و اگر اين قدم اصولي و صحيح برداشته شود ساختمان ويلا زيبا، منحصر به فرد و پاسخگو به تمام نيازهاي ساکنان خواهد بود.

طراحي ويلا مدرن

طراحي ويلا به سبک مدرن گرايشي است در حوزه طراحي‌هاي ويلا که بر مبناي معماري سبک مدرنيسم ميباشد.طراحي حجم، نقشه ويلا مدرن و همچنين نماي ويلا مدرن همگي در اين رويکرد معماري صورت ميپذيرد.

اين سبک، امروزه با عنوان سبک جهاني شناخته ميشود.ويلاهاي مدرن متعلق به مکان و زمان خاصي نيست بنابراين مورد توجه بسياري از فعلان حوزه ساخت ويلا قرار دارد.بدين رو در حوزه طراحي و اجراي ويلا و همچنين محوطه سازي ويلا داراي محبوبيت بسيار است.

ايده مدرن ويلا ميتواند در غالب ويلا آپارتمان، ويلا يک طبقه يا ويلا مدرن دوبلکس بروز يابد.

نماي ويلا مدرن داراي سطوح شيشه خور وسيع است که از ترکيب احجام ساده شکل مي گيرد.اين گشودگي فضايي همراه با بازشوهاي بزرگ، فضاي داخلي ويلا را روشن ساخته و آن را به محوطه ويلا پيوند مي‌دهد.اين سطوح ارتباط قوي با فضاي محوطه ويلا ايجاد ميکنند و حسي از سبکي به وجود مي آورند.

مصالح ساخت ويلا مدرن:

مصالح ساخت ويلا مدرن عموما بتني سيماني است که رنگ هاي خنثي و سفيد در آن استفاده ميشود.

اگرچه بتن و فولاد متريال اصلي براي بناهاي مدرن هستند اما با رويکردهاي معاصر و پست مدرن، از تنوعي از متريال مي توان براي ساخت ويلاي مدرن و اجراي نما ويلا بهره برد.

ويژگي‌هاي شاخص ويلا مدرن عبارتند از:

 • سادگي
 • کارکردگرايي
 • توجه به طبيعت و تنديس گرايي
 • حذف تزئينات و المان‌هاي زائد
 • شفافيت
 • پلان‌هاي باز
 • ترکيب احجام مکعبي و خالص

طراحي مدرن ويلا، اصول مدرنيسم، ساده گرايي و ديد جهاني به فضاي مسکوني را در ساخت ويلا نمايان ميسازد.

نماي ساده خانه ويلايي، فضاهاي داخلي روشن پر نور و تداخل حجمي خلاقانه، ويژگي هاي اصلي اين مدل ويلا ميباشد.

مدل ويلاي مدرن با کرتين والهاي شيشه اي، متريال بتن و سيمان و کشيدگي فرم ها، همچنين نقشه پلان ويلايي باز و سيرکولاسيون آزاد، داراي محبوبيت زيادي است.

اگرچه اصول اجراي ويلا مدرن مشخص است اما طرح‌هاي ابتکاري و اتخاذ رويکردهاي متنوع در به کارگيري آنها با در نظر گرفتن به نياز و سليقه ساکنان ويلا و کانسپت طرح، منجر به فرم و نماي ويلاهاي منحصر به فرد ميشود.

طراحي ويلا دوبلکس

تعريف طراحي ويلا دوبلکس؟

يکي از انواع طراحي بسيار محبوب ويلاسازي، طراحي ويلا دوبلکس است. در اين نوع، طبقات ويلا به واسطه راه پله اي آزاد غير محصور به هم مرتبط ميشوند.در واقع سقف اين راه پله، سقف نهايي طبقه آخر است و از همين رو يک ويد، حول آن شکل ميگيرد.

چرا طراحي ويلا دوبلکس را انتخاب ميکنيم؟

ويلايي دوبلکس پر طرفدارترين سبک ويلاسازي است.ويلاها در اغلب موارد براي اقامت يک خانواده هستند، بنابراين طرح ويلايي دوبلکس و نيمه دوبلکس نوع مطلوبي از طراحي به شمار مي رود.سقف بلند فضاي راه پله و ويد ايجاد شده، باعث دلبازي و روشني فضا ميشود.

چه چيز طراحي ويلا دوبلکس را خاص ميکند؟

يکي از مزيت هاي مهمي که در طراحي و اجراي ويلايي دوبلکس وجود دارد اين است که، از لحاظ فيزيکي بصري به توسعه فضايي مي انجامد و همچنين طبقات مي توانند به صورت پيوسته از طريق يک راه پله شاخص با فرمي جذاب به هم مرتبط شوند.

نقشه و پلان ويلا دوبلکس چگونه انجام مي شود؟

پلان ويلا دوبلکس بايد طوري سازماندهي شود که فضاهاي عمومي و خصوصي در ترازهاي مختلف ارتفاعي قرار گيرند. سبک رايج بدين گونه است که اتاق نشيمن و پذيرايي با تخصيص بيشترين مساحت به خود در طبقه پايين قرار مي گيرند. در جوار آنها آشپزخانه، اتاق ناهارخوري و البته يک سرويس نزديک ورودي اصلي جاي مي گيرند و در طبقه بالا اتاق خواب ها، هال خصوصي و سرويس ها و حمام ها، تراس ها و بالکن ها تعريف مي شوند.

شايان ذکر است که در بعضي از ويلاهاي لوکس که داراي شاه نشين هستند، در بالاترين طبقه ويلا اين فضاي نشيمن مجلل جاي مي گيرد که داراي بهترين ديد به پيرامون مي باشد.

در موارد ديگري از جمله طرحهاي اقليمي منطبق بر شرايط سخت آب و هوايي يا وجود شيب هاي تند سايت مي توان فضاهاي خصوصي و خواب را در پناه زمين و سطح پاييني طراحي کرد و طبقه بالا را به فضاهاي نشيمن و عمومي اختصاص داد که بهره مند از نور و گرماي خورشيد باشند.

طراحي ويلا دوبلکس

شناخت نمونه نما ويلايي دوبلکس از اهميت ويژه اي برخوردار است که گروه معماري ويلا 1000 توانسته است بيش از 600 نمونه ويلا دوبلکس و غيره ارائه کند.به نحوي که در ويلايي دوبلکس لاکچري، راه پله لوکس، نقطه کانوني فضاي داخلي ويلا تعريف مي شود.

ساخت ويلا دوبلکس در رويکردهاي سنتي تا مدرن امکان پذير است.

ويلا کلاسيک با تزئينات و دکوراسيون داخلي تجملي شکل ميگيرد، در حالي که طراحي هاي ويلاهاي مدرن دوبلکس بر سادگي و ارتباطات فضايي تکيه دارد.

نماي ويلايي دوبلکس با توجه به کانسپت طراحي و پلان ويلايي دوبلکس شکل ميگيرد.

ارتفاع زياد سقف ها و شيشه بندي هاي گسترده که در سراسر ويلا دو طبقه ادامه دارد، از ويژگي هاي اين نوع نما ويلايي ميباشد.

نمونه طراحي ويلا

هر نمونه طراحي ويلا با نگاه به مکان، مساحت، سبک و خواسته‌هاي کارفرما، ويژگي هاي متمايزي دارد.طرح خانه هاي ويلايي مي تواند بسيار متنوع باشد.نمونه طراحي‌هاي ويلا دامنه وسيعي از نمونه ويلاهاي کوچک تا طراحي و اجراي ويلا لوکس را در بر مي گيرد. ويلا با فضاي سبز و طبيعي قابل توجه، به صورت نمونه باغ ويلا نمود مييابد.

در اين راستا طراحي باغ ويلا در سبک‌هاي مختلف محوطه سازي ويلا صورت ميپذيرد.نمونه طراحي ويلا با ويژگيهاي سايت ساخت ويلا، منجر به ايجاد يک فضاي اقامتي ادغام در طبيعت ميشود.

آشنايي با نمونه ويلا در سبک هاي طراحي مختلف معماري، باعث تصميم گيري هاي منطقي در پروسه طراحي و ساخت ويلا ميشود.

مجموعه کارهاي ما شامل طراحي با انواع سبک‌ها و در مناطق مختلف با شرايط خاص و ابعاد متفاوت ميباشد.

در اين بين نمونه پلان و نقشه ويلايي نيز مختص هر پروژه و با درنظر گرفتن نيازهاي کارفرمايان محترم طراحي و ارائه ميشود.

طراحي ويلا تريبلکس

ويلا تريپلکس فضاهاي بيشتري را در ارتباطي عمودي با يکديگر تعريف مي کند.اين ويلا نيز مانند ويلاي دوبلکس داراي ارتباط آزاد بين طبقات است.

تفاوت با ويلا دوبلکس اين است که از راه پله و ويدها، سه طبقه ويلا به هم مرتبط ميشوند.

در اين طراحي راه پله‌هاي ارتباطي مي توانند در يک راستا و با يک ويد مشترک اجرا شوند.

در اين ويلاها طبق چيدمان فضايي پلان، در مکان‌هاي متفاوتي تعريف شوند.

طراحي ويلا ايراني

طراحي ويلاي ايراني، سبک طراحي معماري محبوبي است که در حوزه طراحي و اجراي ويلا مورد توجه قرار گرفته است.گرچه ساخت ويلا به سبب ماهيت لوکس و ييلاقي خود در نقاط مختلف، تقريبا با رويکردهاي مشابهي صورت مي گيرد، اما فرهنگ، مذهب و شيوه زندگي مردم، خواه ناخواه، فضاسازي ها را متاثر مي کنند.

طراحي ويلا سنتي با رويکردهاي مدرن مي تواند مبناي ويلا ايراني قرار گيرد.

در ويلا ايراني تلفيق ويژگي هاي اصلي ويلا مانند شفافيت، ترکيب احجام و ارتباط وسيع با فضاي پيراموني با سنت هاي معماري ايراني ترکيب شده و منجر به ويلا ايراني مي شود.

طراحي ويلا لاکچري

طراحي ويلا لاکچري در اصطلاح به ويلاهاي لوکس و بزرگ اطلاق ميشود.ويلاهاي بزرگ پتانسيل فضاسازي و طراحي‌هاي خلاقانه اي را دارند.اگر به دنبال ساخت ويلا لاکچري هستيد که تمام خواسته اي شما را برآورده سازد.

اين نمونه ويلا ها در نقاط مختلف کشور، با شرايط مختلف آب و هوايي و انتظارات متنوع کارفرمايان، شکل گرفته اند.

اما همگي در يک ويژگي مشترک هستند :تجربه اقامتي لذت بخش و لوکس را براي ساکنان فراهم مي‌آورند.

نقشه ويلا مدرن يا لاکچري بر مبناي پلان ويلايي ترسيم مي شود که داراي چيدمان فضاهاي بزرگ و لوکس در کنار فضاهاي خدماتي است.

طراحي فضاهاي تفريحي و ورزشي سهم مهمي در اين پلان دارند.

طراحي داخلي ويلا لاکچري به صورت خاص و با ايده هاي بي نظير، همچنين استفاده از متريال لوکس صورت ميگيرد.

فضاهاي بزرگ و روشن با راه پله‌هاي شاخص و زيبا، کف ها و سقف‌هاي صيقلي و براق چشم هر بيننده‌اي را خيره ميسازد.

طراحي نما ويلا لاکچري نيز با فرم هاي خاص و تداخل احجام زيبا و سطوح شيشه خور بسيار شکل ميگيرد.

اجراي پنجره‌هاي بزرگ و کرتين والهاي شيشه‌اي به نماي ويلا حالت سيالي ميبخشد.

ايده طراحي در ويلا

ايده طراحي از اتودهاي اوليه حجم از مفاهيم جديدي از فضاسازي نشات مي‌گيرد.فرم‌هاي آزاد و محدوديت اندک در فضاسازي، اجراي ايده‌ طراحي ويلاي متنوع را ميسر مي‌سازد.با ديدن نمونه ويلا طراحي و ساخته شده مي توانيد ايده خود را با ما در ميان بگذاريد.اگر ايده خاصي نداريد، فقط کافيست تصور خود را از ويلاي رويايي خودتان بيان کنيد.طراحان خلاق ما، کانسپت اوليه را به بهترين شکل براي شما خلق ميکنند.

پلان ويلا دوبلکس مدرن

طراحي پلان ويلا دوبلکس مدرن جهت گيري، مساحت و ارتباطات فضاهاي داخلي ويلا را تعريف مي‌‌کند.ويلا بايد بر مبناي ايده طراحي و سايت پلاني صورت پذيرد که حاوي توپوگرافي زمين است.بهتر است در ابتدا با ديدن نمونه پلان‌هاي ترسيم شده توسط گروه طراحي ما آشنا شويد.سپس يک ليست از فضاها و خواسته‌هاي خود را تهيه کنيد و در اختيار ما قرار دهيد.قرار است شما در اين ويلا زندگي کنيد پس علاوه بر مسائل تکنيکي، بايد راحتي و رفاه شما نيز در نظر گرفته شود.

مثلا ممکن است شما نياز به يک فضاي باز براي برگزاري ميهماني ها، يک اتاق بازي و يا امکانات ورزشي و تفريحي مانند استخر باشيد.جايگذاري صحيح ورودي، راهروها، راه پله و فضاهاي عمومي مانند آشپزخانه و نشيمن و فضاهاي خصوصي مانند اتاق خواب ها و حمام ها بايد با روابط فضايي صحيح نسبت به يکديگر صورت گيرد.

طراحي نما ويلا

طراحي نما ويلا به صورت اصولي، ارزش ساختمان ويلا را دو چندان مي‌کند.در هنگام ورود به محوطه ويلا، در ديد اول، نماي آن است که نظرها را متوجه خود مي‌کند.طرح نما متاثر از پلان، ايده اوليه طراحي و سبکي است که براي ويلا انتخاب کرده‌ايد.وجود بالکن‌ها، تراس ها، جايگذاري ابعاد باز شوها، تاثير زيادي بر نما دارند.تعداد طبقات نيز به نماي آن هويت منحصر به فردي مي‌بخشد.نماي ويلا دو طبقه حسي متفاوت از نماي ويلا دوبلکس و نماي ويلا يک طبقه مي‌دهد.طراحي سبک ويلا به صورت کلاسيک، مدرن و روستيک، بيشترين بروز خود را در نما دارد.

باغچه در ويلا

ناگفته پيدا است که در شرايط امروزي که به سبب تراکم جمعيتي به ويژه در نواحي شهري، بناهاي مسکوني بسيار نزديک هم ساخته مي‌شوند، ويلاها به همراه فضاي سبز و طبيعي، در غالب باغ ويلا يا طراحي باغچه ويلا يک موهبت به شمار مي‌آيد. فضاي باز پيرامون ويلا مي تواند در برگيرنده فضاي سبز و مبلماني ساده بوده و فضاي دنج و دلپذيري را ايجاد کند و در راستاي تکميل نيازهاي فضايي ويلا قرار گيرد.

سخن پاياني

در پايان اين نکته را بايد بگوييم که ما به عنوان يک گروه معماري که تخصصا در زمينه ويلا فعاليت مي‌کند، نمونه کارهاي طراحي ويلاي زيادي در سبک‌هاي مختلف ويلا مدرن،کلاسيک، روستيک در کارنامه خود دارد به خود ايمان داريم که با سابقه 15 ساله در اين امر توانسته ايم گامي موثر در اعتلاي جايگاه طراحي و معماري ويلا و همچينين شيوه‌هاي نوين ساخت در کشور برداريم که اين محقق نبود جز با استفاده از بهترين نخبه‌هاي معماران حاضر در ايران که اين نويدي باشد در پيشرفت و اعتلاي کشور در زمينه طراحي ويلا.

منبع : طراحي ويلا

چرا و چگونه طراحي اصولي ويلا هزينه هاي شما را کاهش مي دهد؟

هزينه طراحي ويلا هرگز نبايد اضافي به نظر آيد. بلکه برعکس، هزينه اي که براي يک طرح خوب پرداخت مي شود، به طور قابل توجهي هزينه هاي ساخت ويلا را کاهش مي‌دهد. چرا که طراحي معماري ويلا توسط طراح با تجربه و متخصص، داراي اشکالات اندکي است.

به همين دليل از تغيير طرح در حين اجرا، هدر رفت زمان، انرژي و منابع مالي جلوگيري به عمل مي‌آيد.

اجراي يک طرح خوب منجر به ارزش افزوده ملک ويلايي ميشود.

اگرچه سلايق متنوع، در سبکهاي طراحي به خصوص ويلا به وجود مي‌آيد، اما برنامه فيزيکي صحيح، جانمايي اصولي فضاها و طراحي نماي متعادل، هميشه طرفداران خود را دارد. پس حتي بعد از گذشت سالها جذابيت خود را حفظ ميکند و باعث افزايش قيمت ويلا خواهد شد.

چه زماني طراحي ويلا را آغاز کنيم؟

عوامل متعددي در پاسخ به اين سوال دخيل هستند. معمولا بعد از خريد و آماده سازي زمين ساخت ويلا، اقدام براي طراح ويلا آغاز ميشود.

فرآيند مرحله اي ويلا شامل چند مرحله از ايده پردازي کانسپت ويلا تا اجراي نقشه هاي اجرايي ويلا و فاز دو مي باشد.

برنامه زمان بندي را فراموش نکنيد.

با مشاوره با يک طراح حرفه اي ويلا مي توان زمان مورد نياز را براي هر مرحله حدودا برآورد کرد. بسته به وسعت طرح و بزرگي ويلا اين زمان متغير است.

فصل ساخت و ساز را در نظر بگيريد.

با کند شدن عمليات ساختماني در فصول سرد، بهتر است تهيه نقشه ويلا را به اين زمان‌ها موکول کرد و زمان مناسب ساخت را به فصول مناسب موکول کرد.

سبک‌هاي مختلف طراحي به همراه نمونه کار طراحي و ويژگي‌هاي آن‌ها؟

نمونه طراحي ويلا مي تواند دامنه اي از ويلاهاي لوکس و بزرگ را تا ويلاهاي کوچک ويلاهاي مينيمال را شامل شود.اگر شما طرفدار سادگي، تجدد گرايي و فضاي باز و روشن در ساخت ويلا هستيد، ما طراحي سبک ويلا مدرن را به شما پيشنهاد ميکنيم.

نمونه طراحي هاي ويلا مدرن در زمره کارهاي شرکت طراحي ، Villa1000، سهم شاخصي را به خود اختصاص داده است.اين نمونه ها در تمام نقاط کشور شامل پروژه هاي ويلايي يک طبقه، دوبلکس و تريبلکس است.هر نمونه ويلا مدرن داراي ويژگي هاي متمايزي بنا بر ويژگي هاي سايت و خواسته هاي کارفرما ميباشد.

با وجود تنوع ويلاها، نماهاي شيشه اي وسيع، ارتفاع بلند سقف ها و فضاهاي باز، روشن و دلباز را مي توان در تمام انواع مدل ويلا شاهد بود. طراحي چهار نماي ويلا نيز با طرحهاي منحصر به فرد و ابتکاري، تفاوت آن را با يک خانه معمولي به خوبي آشکار ميکند.

بازدید : 16
شنبه 4 دی 1400 زمان : 23:52

انجام پايان نامه تز نويسان

z1_kxfs.png

انجام پايان نامه، يکي از دشوارترين و مهم‌ترين بخش‌هاي تحصيلات تکميلي شما خواهد بود. پروژه‌اي چالش برانگيز و متفاوت که از شما يک پژوهشگر واقعي مي‌سازد. انجام پايان نامه‌ي کارشناسي ارشد و دکتري مي‌تواند به عنوان بولدترين واحدهاي درسي براي دانشجويان تحصيلات تکميلي در اين مقاطع، شناخته شود. اگر شما نيز به اين واحدها رسيده‌ايد و بايد به زودي پايان نامه‌ي خودتان را دفاع کنيد، پيشنهاد مي‌شود تا مطالعه‌ي اين مطلب را از دست ندهيد. ما در اين مطلب تلاش کرده‌ايم تا راهکاري را براي انجام پروپوزال و هم‌چنين پروژه‌ي بزرگ پايان نامه، به شما معرفي کنيم. راهکاري که مي‌تواند موفقيت شما را در اين مسير بسيار روشن‌تر نمايد. مطالعه‌ي اين مطلب مي‌تواند به شما کمک کند تا از اين مرحله‌ي دشوار، انجام پايان نامه، سريع‌تر، آسان‌تر و البته موفق‌تر عبور نماييد.

چالش انجام پايان نامه

پايان نامه، چيزي نيست که بتوانيد از انجام آن طفره برويد! شما به عنوان دانشجوي تحصيلات تکميلي، مي‌بايست در درس پايان نامه، نمره‌ي قبولي را کسب نماييد. و همان‌طور که مي‌دانيد، کسب نمره‌ي قبولي در اين درس، تنها با ارائه‌ي يک پايان نامه و مقاله‌ي استاندارد خواهد بود. بنابراين بهتر است با خودتان روراست باشيد و از همان ابتدا به سراغ راهکارهاي عملي براي انجام پايان نامه‌ي خود باشيد.

پايان نامه نويسي، اين‌طور نيست که بتوان آن را به انجام مقاله‌ي ساده شبيه کرد. اين‌بار شما با يک پژوهش سروکار داريد. در پايان نامه نويسي، شما مي‌بايست طبق اصول و چهارچوب‌هاي مشخصي، به پژوهش و جمع‌آوري داده‌ها بپردازيد. سپس از داده‌هاي خود، اطلاعات استخراج نموده و بر اساس آن، نتيجه‌گيري نماييد.

مؤسسه‌ي تز نويسان، به انجام پايان نامه کارشناسي ارشد و دکتري مي‌پردازد. شما مي‌توانيد در تمام مراحل انجام پايان نامه‌ي خود، با مشاوران و متخصصين اين مرکز در ارتباط باشيد. بدون شک کمک گرفتن از افرادي متخصص و با تجربه در اين زمينه، بسيار راهگشا خواهد بود. تز نويسان، سال‌هاست که در مسير انجام پايان نامه دکتري و کارشناسي ارشد، چراغي را برافروخته است. چراغي که مي‌تواند براي افراد اين مسير راهنماي بسيار خوبي باشد.

مرحله‌ي انجام پروپوزال

يکي از مراحل مهم و ابتدايي در انجام پايان نامه، انجام پروپوزال و تهيه‌ي آن است. پروپوزال نويسي کار مهم و حساسي است. صحيح نوشتن اين مقاله مي‌تواند به رواني و سرعت انجام ساير مراحل پايان نامه، کمک شاياني نمايد.

پروپوزال نويسي گزارشي از عملياتي است که موضوع و چگونگي انجام پژوهش پايان نامه را مشخص مي‌نمايد. اين گزارش به استاد راهنماي شما ارائه مي‌شود. در حقيقت شما در پروپوزال خود، بايد موضوع انتخابي براي پژوهش را بيان نماييد. هم‌چنين در اين مقاله، بايد بتوانيد استاد را متقاعد کنيد که اين موضوع کاربردي است و از اهميت کافي برخوردار است. شرح روش پژوهش و ابزارهايي که قصد داريد در انجام پايان نامه‌ي خود به کار ببنديد نيز در پروپوزال گنجانده مي‌شود.

احتمالاً مي‌دانيد که انتخاب موضوع براي پايان نامه نويسي، چهارچوب و استانداردهاي خاص خود را دارد. موضوع انتخابي مي‌بايست به اندازه‌ي کافي جذاب باشد. و از طرف ديگر نبايد قبلاً توسط شخص ديگري انجام شده باشد. شما مي‌توانيد در مؤسسه‌ي تز نويسان، از خدمات مشاوره براي انتخاب موضوع نيز بهره‌مند شويد. مسلم است سال‌هاي سال تجربه در اين زمينه، مي‌تواند موضوعات جذاب و ناب در حوزه‌ي رشته‌ي تحصيلي شما را در اختيارتان قرار دهد.

با برون سپاري انجام پوروپوزال به مؤسسه‌ي تز نويسان، مي‌توان ضمانت بالايي را براي موفقيت در اين زمينه ايجاد نمود. در مؤسسه‌ي تز نويسان شما قادر خواهيد بود تا موضوع، روش پژوهش و نوشتن پروپوزال خود را به قلم و دست نويسندگاني بسپاريد که سال‌ها در اين زمينه فعاليت کرده‌اند. با اين کار، شما ريسک اشتباهات انجام مقاله و پروپوزال را کاهش خواهيد داد.

از آن‌جايي که انجام پروپوزال، مرحله‌ي مقدماتي در انجام پايان نامه است، بنابراين سرعت بخشيدن به موفقيت و قبولي پروپوزال مکتوب شده مي‌تواند به کل مسير پايان نامه نويسي، سرعت ببخشد. اعتماد به تز نويسان براي برون سپاري انجام پروپوزال و هم‌چنين انجام پايان نامه، مي‌تواند سرعت بالا را براي اين امر رقم بزند.

هزينه انجام پايان نامه

انجام مقاله، نوشتن پروپوزال و پايان نامه نويسي براي هر شخصي، نيازمند صرف هزينه خواهد بود. سفارش انجام اين پروژه‌ها در مؤسسه‌ي تز نويسان با حداقل هزينه‌ها امکان پذير است. دانشجويان کارشناسي ارشد و دکتري مي‌توانند با برون سپاري انجام پايان نامه و پروپوزال خود به اين مؤسسه در بخش قابل توجهي از هزينه‌ها، صرفه‌جويي کنند.

نکته‌ي قابل توجه در خصوص هزينه‌ها در اين مؤسسه آن است که صرف حداقل هزينه در تز نويسان به ازاي دريافت بالاترين کيفيت در خدمات انجام پروژه خواهد بود. به اين صورت که شما پروژه‌ي خود را به بهترين و استانداردترين شکل ممکن تحويل مي‌گيريد.

نکته‌ي ديگري که ذکر آن خالي از لطف نيست، اهميت صرفه جويي زماني در صورت برون سپاري انجام مقالاتي مانند پايان نامه و پروپوزال به مؤسسه‌ي تز نويسان خواهد بود. همان‌طور که پيش‌تر نيز بيان کرديم، در اين مؤسسه، افرادي متخصص و باتجربه، پروژه‌ي شما را در دست خواهند گرفت. بنابراين اين افراد زير و بم نکات تهيه‌ي يک مقاله، يک گزارش و انجام پژوهشي مانند پايان نامه را به صورت تخصصي آموخته و تجربه کرده‌اند. بنابراين، زمان پروژه‌ي شما صرف آزمون‌هاي تست و خطا و عيب‌يابي نخواهد شد. بنابراين در کوتاه‌ترين زمان ممکن، پروژه‌ي خود را تحويل مي‌گيريد. آن هم به صورت استاندارد و با بالاترين ميزان کيفيت.

چرا انجام پايان نامه‌ي خود را به تز نويسان بسپاريم؟

اگر تا الآن بابت برون سپاري و يا اخذ مشاوره از مؤسسات انجام پايان نامه و مقاله، قانع شده باشيد؛ وقت آن است که به سراغ مؤسسه‌ي برتر براي اعتماد به ارائه و سفارش انجام مقاله‌ي خود بپردازيد. تز نويسان بر اساس نظرات مشتريان خود، برترين مؤسسه‌اي است که مي‌تواند سفارش پايان نامه و انجام پروپوزال شما را بگيرد. کادر باسابقه و آگاه اين مؤسسه سبب شده است تا مشتريان تجربيات شيريني را در اين زمينه داشته باشند. تجربياتي که براي آن‌ها موفقيت و طعم خوش قبولي در پايان نامه را به دنبال داشته است.

مؤسسه‌ي تز نويسان شما را به بررسي سوابق درخشان خود و نظرات و بررسي ميزان رضايتمندي مشتريان سابق دعوت مي‌نمايد. بدون شک شما نيز با دانستن محبوبيت اين مؤسسه مي‌توانيد به تز نويسان اعتماد کنيد.

https://www.pinterest.com/pin/966585138745894941
https://spark.adobe.com/page/JSMDItYpnoQ9O/
https://sites.google.com/view/teznevisan3/home
https://onlineproofing.home.blog/2021/12/01/%d8%a7%d9%86%d8%ac%d8%a7%d9%85-%d9%be%d8%a7%db%8c%d8%a7%d9%86-%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d9%86%d8%a7%d8%b3%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%b4%d8%af/
https://vickibarber8.tumblr.com/
https://myspace.com/vickibarber8
https://twitter.com/MdTarik71524315/status/1466026470883561482
https://disqus.com/by/vickibarber8/about/
https://www.goodreads.com/user/show/143566854-vicki-barber
https://en.gravatar.com/vickibarber8
https://www.ted.com/profiles/31877800/about

تعداد صفحات : 17

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • لینک دوستان
 • نرم افزار سي آر ام - CRM
 • موسسه مهاجرتی
 • چيتا وي پي ان
 • چيتا وي پي ان
 • نمايندگي تعمير يخچال فريزر ال جي در اصفهان
 • آموزش خصوصي سئو آنلاين
 • موسسه حقوقی
 • حفاظ شاخ گوزني
 • سايت آشپزي
 • خريد قسطي لپ تاپ
 • بهترين قيمت گيتار ياماها c70 Ùˆ c40 - دلشادموزيک
 • خواص گلاب
 • امکانات سامانه پیامک
 • امکانات سامانه پیامک
 • دانلود فيلم
 • پوستر ديواري اتاق خواب
 • دانلود فيلم
 • smin_slehi
 • سایبان برقی
 • سایبان برقی
 • آموزش پروژه محور کاتلين
 • سایبان برقی منصف
 • Chocolate Milkshake
 • تعميرات پرينتر در محل را به کجا بسپاريم؟
 • سئو کار حرفه اي
 • کاهش وزن سريع با کاهش حجم معده
 • آموزش برنامه نويسي آنلاين
 • دیجی زبان
 • ردياب خودرو
 • خرید سی Ù¾ÛŒ کالاف دیوتی موبایل
 • تيتان 5566
 • تيتان 5566
 • دکتر ولي زاده هيپنوتيزم
 • بهترين طراح ويلا
 • خبرگذاري آراد
 • شرکت اتيه انرژي تلاش
 • بام ساز مجري سقف شيرواني
 • فروشگاه اينترنتي بانيليون
 • گات ترکي
 • باغ ايراني
 • تهران گاردن
 • https://nalendar.ir/
 • صنعت گستر سامان
 • https://head-line.ir
 • لنت لاين
 • فروشگاه اينترنتي شهر تلويزيون
 • سيلک فکتوري
 • بيسکوتي Ú©ÙŠÚ©
 • فروشگاه اينترنتي خانم Ú¯Ù„
 • طراحی سایت اصفهان
 • خرید ویلا در زعفرانیه کرج
 • خرید ویلا در زعفرانیه کرج
 • دوربین مدار بسته
 • لیست قیمت دوربین مدار بسته
 • لیست قیمت دوربین مدار بسته هایک ویژن
 • قيمت طراحي سايت
 • خودروبر امید
 • باغ استور
 • خرید رپورتاژ EDU
 • محصولات نانوسان
 • انگلیسی کودکان
 • انگلیسی کودکان
 • تونوشاپ
 • story for children
 • Moonzia
 • آموزش نقاشی کودکانه ساده
 • پاسپورت قبرس شمالی
 • خرید آنتی ویروس نود 32
 • شرایط تحصیل در قبرس شمالی
 • بارداری
 • شرایط تحصیل در قبرس شمالی
 • کفش بلور
 • تاریخچه آدیداس
 • facebook smm panel
 • the little mermaid
 • خرید اکانت v2ray
 • پیستوله برقی
 • خرید اشتراک v2rayng
 • smm panel instagram
 • قیمت زیر مانیتوری AIO رادکو
 • آموزش زبان عبری
 • پشتیبانی سایت وردپرس
 • controlmgt.ir
 • بازاریابی در تلگرام
 • بازاریابی در تلگرام
 • تبلیغات پاپ آپ
 • آیین نامه راهنمایی Ùˆ رانندگی
 • سایت رایگان
 • نمونه سوالات آیین نامه
 • ایران سی ان
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • Ú©Ù„ مطالب : 142
 • Ú©Ù„ نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 46
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 1
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • Ú¯ÙˆÚ¯Ù„ امروز : 0
 • Ú¯ÙˆÚ¯Ù„ دیروز : 0
 • بازدید هفته : 51
 • بازدید ماه : 71
 • بازدید سال : 103
 • بازدید Ú©Ù„ÛŒ : 7988
 • کدهای اختصاصی